PWSZ_prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bida w ataku Miedzi Legnica

Przez   /   08/07/2024  /   No Comments

Miedź wzmacnia atak. Klub podpisał 2-letnią umowę z opcją przedłużenia o rok z Bartoszem Bidą, w minionym sezonie występującym w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

23-letni Bartosz Bida jest wychowankiem Stali Rzeszów, z której jeszcze jako junior przeniósł się do Jagiellonii Białystok. W drużynie aktualnych mistrzów Polski zadebiutował w piłkarskiej elicie w sezonie 2019/2020. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w 74 meczach, w których zdobył 10 bramek i zanotował 6 asyst. W minionym sezonie związany był natomiast z pierwszoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała, dla którego zagrał w 31 meczach i strzelił 7 goli. Z trenerem Ireneuszem Mamrotem zna się z czasów wspólnej pracy w Jagiellonii Białystok. W przeszłości występował również w młodzieżowych reprezentacjach Polski od kategorii U16 do U21.

- Cieszę się z podpisania umowy z Miedzią Legnica. Wizja rozwoju drużyny przekonała mnie, że jest to dobre miejsce do kontynuowania kariery. Swoją grą chciałbym pomóc drużynie w osiągnięciu założonego na ten sezon celu – powiedział Bartosz Bida po związaniu się kontraktem z Miedzią.

Bartosz, witamy w Miedzi i życzymy powodzenia w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 16 dni temu dnia 08/07/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 8, 2024 @ 12:23 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zrzuty ekranu2

Miedź Legnica -GKS Tychy 2:2. Wypowiedzi trenerów

Read More →