AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Bezpłatne szkolenia dla fachowców w Castoramie

Przez   /   26/01/2023  /   No Comments

„Podłoża w pomieszczeniach suchych i mokrych” – to temat bezpłatnych szkoleń dla Fachowców zorganizowanych przez ATLAS wspólnie z siecią sklepów budowlano-remontowych Castorama. Projekt, będący pilotażem rusza w lutym we Wrocławiu oraz Legnicy. Podczas spotkań wykonawcy wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez szkoleniowców i doradców technicznych ATLAS.

Oprócz wartości merytorycznej nie zabraknie także dodatkowych korzyści – gadżetów, punktów w programie lojalnościowym, narzędzi czy zwrotu za zakupy. Warto się śpieszyć, bo miejsca na szkoleniach są ograniczone.

Z biegiem lat w branży budowlanej dynamicznie zmienia się wizerunek Fachowca. Obecnie są to osoby profesjonalne, wykształcone, które chcą się rozwijać na wielu polach – nie tylko typowo branżowych, ale także związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Fachowcy to także ludzie młodzi, otwarci na nowe rozwiązania, technologie i szkolenia. Właśnie z tego względu ATLAS wspólnie z Castoramą chce pomagać Fachowcom w rozwoju swoich kompetencji, organizując bezpłatne szkolenia.

Rozwój przede wszystkim
Projekt pilotażowy to 5 spotkań poświęconych tematyce podłoży w pomieszczeniach suchych i mokrych. Odbędą się między 7 a 21 lutego w różnych lokalizacjach:

• 07.02.2023 r., godz. 09:00 – Castorama, Wrocław, ul. Graniczna 2;
• 09.02.2023 r., godz. 17:00 – Castorama, Wrocław, ul. Bolesława Krzywoustego 126;
• 14.02.2023 r., godz. 09:00 – Castorama, Wrocław, ul. Legnicka 58;
• 16.02.2023 r., godz. 17:00 – Castorama, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 3;
• 21.02.2023 r., godz. 17:00 – Castorama, Legnica, ul. Roberta Schumana 9.

Każde szkolenie będzie prowadzone przez ekspertów – szkoleniowców i doradców technicznych ATLAS dla maksymalnie dwudziestu uczestników. Zajęcia są zaplanowane na trzy godziny zegarowe i podzielone na części teoretyczną i praktyczną. Dzięki temu Fachowcy kompleksowo przepracują zagadnienie, mając okazję samodzielnie, pod okiem ekspertów, sprawdzić swoje umiejętności na podłożach.

Atrakcyjne promocje
„Po fachu – szkolenia dla Fachowców”, to nie tylko dawka merytorycznej wiedzy i praktyki, ale także atrakcyjne benefity. Każdy Fachowiec otrzyma na miejscu paczkę z gadżetami, a także dodatkowe punkty w programie lojalnościowym Fachowiec Atlasa, narzędzia z kolekcji ATLAS czy zwrot pieniędzy za zakupy.

Jak się zgłosić?
Zapisy na szkolenia ruszają już 24 stycznia za pośrednictwem strony internetowej na www.swiatatlasa.com.pl.. Informacje o szkoleniach będą się także ukazywać na lokalnych grupach na portalu społecznościowym Facebook.

źródło: Biuro prasowe Grupy ATLAS

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

obraczkowanie_mlodych_sokolow_w_hucie_miedzi_glogow_5_

Młode sokoły dostały po obrączce od KGHM

Read More →