PWSZ Prezentacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Avon i Oriflame. Praca jak z bajki!

Przez   /   28/02/2014  /   1 Comment

Amerykański AVON i szwedzki ORIFLAME ? liderzy sprzedaży bezpośredniej w Polsce ?  pokazują swoim konsultantom, jak wyglądać świetnie, bawić się i zarabiać na tym pieniądze. To działa!

 Damian Sarnecki, manager AVON z Legnicy, wylicza zalety sprzedaży bezpośredniej: – Przystępując do AVON czy ORIFLAME, nie trzeba inwestować w rozkręcenie interesu ani grosza. Nasi przedstawiciele dowolnie dysponują swoim czasem, pracując wtedy, kiedy mogą i chcą. A poza tym dajemy możliwość rozpoczęcia kariery w każdym wieku, niezależnie od wykształcenia, doświadczenia, stanu zdrowia itp.

Oczywiście, nie wystarczy przypiąć sobie firmową plakietkę, by pieniądze spadły z nieba. Jak w każdą pracę  trzeba się zaangażować. Czas poświęcony na poszukiwanie Klientów będzie jednak procentował w postaci atrakcyjnych prowizji i dodawanych do zamówień prezentów.   W ORIFLAME i AVON możliwości rozwoju są praktycznie nieograniczone.

- Niektórzy traktują to jako dodatkowe źródło dochodów. Inni zachęceni sukcesem rzucają pracę i angażują się w marketing bezpośredni budując swoje struktury konsultantów .Rekrutując nowych konsultantów budujesz swój biznes  zwiększasz przychody i to jest ta lepsza droga rozwoju ? mówi Marta Niebrzydowska, manager ORIFLAME. 

Przedstawiciele AVON I ORIFLAME dostają 17 pensji! Co trzy tygodnie ukazuje się katalog, z którego na podstawie ustaleń z klientkami zamawiają wybrane produkty. W ciągu 48 godzin kurier dostarcza im bezpłatną przesyłkę pod drzwi. Za towar zapłacą później, po rozprowadzeniu kosmetyków wśród znajomych. A jeśli coś trzeba będzie zwrócić, nikt nie będzie robił problemów.

- U nas nie ma kar. Są tylko nagrody ? zapewnia Marta Niebrzydowska.

Dzięki nienormowanemu czasowi pracy, to idealne zajęcie dla tych, którzy nie mogą zatrudnić się na etacie, bo na przykład wychowują dziecko lub opiekują się rodzicami. Marketing bezpośredni to także propozycja dla ludzi starszych, którzy często po przejściu na emeryturę zamykają się w czterech kątach swego mieszkania.  Zajęcie konsultanta AVON czy ORIFLAME daje im, poza materialną satysfakcją, okazję do podtrzymania towarzyskich kontaktów, osobistego rozwoju, aktywnego życia, spotykania nowych ludzi i zawierania nowych znajomości. 

Pewne cechy osobowe ? otwartość, życzliwość, pewność siebie ? predysponują do tej pracy. Ułatwiają sukces. Ale technik sprzedaży można się wyuczyć, a nieśmiałość łatwo przezwyciężyć. Zarówno AVON, jak i ORIFLAME organizują mnóstwo szkoleń marketingowych dla swoich przedstawicieli. Regularnie odbywają się też szkolenia kosmetyczne, podczas których konsultanci chłoną wiedzę, którą dzielą się później ze swoimi Klientami.

Marta Niebrzydowska i Damian Sarnecki zwracają uwagę, że w ORIFLAME czy AVON sprzedają kosmetyki razem z instrukcją obsługi, bo poza pudełkiem z kremem czy buteleczką toniku, Klientka dostaje porady i precyzyjne informacje, jak je zastosować. W przypadku sprzedaży bezpośredniej więź między Kosultantką a Klientką jest bez porównania głębsza niż powierzchowny, z natury rzeczy, kontakt z kasjerką w drogerii. Nikt im tu niczego nie wciśnie i nie zaryzykuje sprawienia zawodu. W AVON i ORIFLAME obowiązuje poza tym gwarancja satysfakcji ? nawet opróżnione do jednej czwartej pudełko kosmetyku można bez problemów zwrócić, jeśli z jakiś powodów nie spełniło oczekiwań. Wprowadzenie tej zasady nie wywołało, wbrew pozorom, lawiny zwrotów. Reklamacje są nieliczne, co potwierdza wysoką jakość oferowanych w sprzedaży bezpośredniej produktów.

Zainteresowani dołączeniem do zespołu AVON mogą się zgłaszać do biura podroży przy ul. Libana 5 w Legnicy (tel. 696 122 057). Biuro ORIFLAME przyjmuje zgłoszenia w budynku starostwa powiatowego na placu Słowiańskim 1. (tel. 604 807 968).

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2155 dni temu dnia 28/02/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 28, 2014 @ 2:04 pm
  • W dziale: styl życia

1 komentarz

  1. photocall pisze:

    Je vois vraiment que l’on a à faire a des connaisseurs du secteur, compliments
    pour ce site web

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dsc_0143

Człowiek Ziemi Złotoryjskiej po raz ósmy. Rusza konkurs

Read More →