Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Artystki burleski powracają z rewią do 4 Pokoi w Legnicy

Przez   /   17/05/2023  /   No Comments

Uwaga, legniczanie, zbliża się “Utalentowana Panna Aksamit”, czyli trzecia runda rewii Babylon Liegnitz przygotowania przez wrocławskie artystki burleski Helen de Mooon i Velvet Rose. W sobotę 20 maja o godz. 19 w pubie 4 Pokoje gościnnie pojawi się również Furia di Velour z Krakowa. Bilety już są w przedsprzedaży, a dla naszych Czytelników mamy jedno dwuosobowe zaproszenie. Jak je zdobyć? Przeczytajcie.

Fani Helen do Moon i Velvet Rose, który byli na dwóch poprzednich rundach Babylon Liegnitz, wiedzą czego się spodziewać. To – z angielska – “murder mystery”; trochę jak połączenie kryminalnego śledztwa z grą w bingo w kipiącej dekadencją i subtelnym erotyzmem atmosferze przedwojennych kabaretów.

W klasycznym bingo – towarzyskiej zabawie wywodzącej się z lat dwudziestych XX wieku – na wydrukowanej planszy z liczbami gracze zakreślają liczby losowane przez prowadzącego. Zadanie uczestników Babylon Liegnitz polega na wykreślaniu, ale nie liczb tylko ważnych słów wyłowionych z kolejnych opowieści konferansjerki. To klucz do tajemnicy, która powinna objawić się w finale.

Półtoragodzinna zabawa, na którą zapraszamy do legnickiego pubu 4 Pokoje (ul. Młynarska 7) łączy znany i lubiany format gry z wodewilowymi występami w wykonaniu pięknych kobiet, ubarwiającymi wieczór i przenoszącymi widzów wprost do lat trzydziestych ubiegłego wieku.

Babylon Liegnitz to młodsza siostra rewii Babylon Breslau, która zdążyła już podbić serca wrocławian.

Obowiązuje zakup biletów przez stronę internetową  lub w lokalu (60 zł – miejsce VIP w pierwszym rzędzie, 50 zł – bilet normalny w przedsprzedaży, 60 zł – bilet w dniu wydarzenia). Ilość wejściówek jest mocno ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Im wcześniej zostanie zarezerwowany bilet, tym lepsze zostanie przypisane mu miejsce.

Szczegóły, rezerwacja biletów:  BABYLON LIEGNITZ – UTALENTOWANA PANNA AKSAMIT || KABARETOWE KRYMINALNE BINGO

Furia di Velour, która gościnnie wystąpi w Legnicy, to zawodowa tancerka i choreografka z 22-letnim doświadczeniem scenicznym. Z burleską jest związana od 2022 roku. Każdy jej występ taneczny rozgrzewa publiczność do czerwoności. Repertuar Furii cechuje  duża różnorodność. Artystka zajmuje się klasyczną burleską, burleską z akcentami komicznymi oraz mocnym rockowym show. Swoje choreografie i kostiumy tworzy sama. Chętnie wciela się w różne postacie.

Helen De Moon to pomysłodawczyni serii Babylon Breslau, scenarzystka, konferansjerka, znawczyni przedwojennego Wrocławia i specjalistka od dziwnych ciekawostek z pogranicza retro i popkultury. Rewiowe spektakle organizuje wespół z Velvet Rose, o której mówi się: “najdłuższe nogi polskiej burleski”.

Velvet Rose to artystka burleski z Wrocławia, choreografka i nauczycielka. Regularnie bierze udział w polskich wydarzeniach oraz zagranicznych festiwalach. Podczas swoich show uwielbia obdarowywać widzów niezapomnianymi wrażeniami oraz zostawiać blask w ich sercach i brokat na ich ubraniach.

Życząc miłej zabawy, ogłaszamy, że dzięki organizatorkom Babylon Liegnitz mamy jedno dwuosobowe zaproszenie na ich show. Aby je zdobyć, należy jak najszybciej zadzwonić na numer 784 604 641 i powiedzieć “Bingo!”. 

FOT. BABYLON LIEGNITZ

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

437695941_3708052086142277_7610538367078606599_n

Nie tylko Legnica. Gdzie w niedzielę będzie dogrywka?

Read More →