Jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Areszt dla 36-latka za znęcanie się nad rodzicami

Przez   /   07/04/2020  /   No Comments

Nawet pięć lat pozbawienia wolności grozi 36- letniemu mieszkańcowi powiatu legnickiego, który od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W miniony weekend legniccy funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie powiatu legnickiego. Jak się okazało 36-letni mężczyzna nie zastosował się do nakazu wydanego przez sąd opuszczenia lokalu mieszkalnego, kontaktowania się oraz zbliżania do rodziców. Funkcjonariusze z uwagi na popełnione przestępstwo dokonali zatrzymania mężczyzny. W trakcie wykonywanych czynności przez dzielnicowych, 36-latek znieważył funkcjonariuszy, kierując pod ich adresem wulgarne słowa.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie. Mieszkaniec powiatu legnickiego usłyszał zarzut znęcania się nad członkami rodziny, znieważenia funkcjonariuszy oraz niestosowania się do zakazu wydanego przez sąd.

Wczoraj sąd przychylił się do wniosku prokuratury oraz policji i zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo 36-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Jagoda Ekiert/ Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 58 dni temu dnia 07/04/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 7, 2020 @ 4:07 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

69438222_2715452898506511_2776839061447376896_o

Robert Obaz apeluje do premiera o otwarcie granic

Read More →