UM odpady
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Akademia Rycerska – zwiedzisz ją z prezydentem

Przez   /   01/05/2016  /   No Comments

W sobotę 7 maja prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza mieszkańców do wspólnego zwiedzania Akademii Rycerskiej, która otwiera swe podwoje po zakończeniu remontu.

Podczas spaceru po Akademii obejrzymy m.in. jedną z najpiękniejszych sal na Dolnym Śląsku – Salę Królewską, której przywrócono dawny blask, oraz profesjonalnie wyposażoną, w pełni przystosowaną do celów koncertowych Salę Maneżową. Zajrzymy również do Muzeum Miedzi, które przygotowało dedykowaną mieszkańcom wystawę tematyczną „Akademia Rycerska w Legnicy. Dzieje gmachu i instytucji”.
Zwiedzanie z przewodnikiem odbywać się będzie w następujących godzinach: 10.00, 11.30, 13.00, 14.30 i 16.00. Przed każdym wyruszeniem na trasę – spotkanie na dziedzińcu Akademii Rycerskiej.
Wstęp jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie rezerwacji w sekretariacie LCK pod numerem telefonu: 76 72 33 700. Zapisy będą przyjmowane do 6 maja, do godz. 16.00.
Dla tych, którzy nie zdążą tego uczynić, przewidziano możliwość samodzielnego zwiedzania Akademii Rycerskiej w godzinach 10.00-17.00. Wszelką pomocą służyć im będzie obecny w pomieszczeniach personel. Do zobaczenia w Akademii Rycerskiej!
Źródło: EGO/ Legnickie Centrum Kultury

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1322 dni temu dnia 01/05/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 27, 2016 @ 3:50 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 5 hala 1

Szkoła w Zagrodnie zyskała nową salę gimnastyczną

Read More →