Basen
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

47-latek pojechał wymienić koło. Miał 4 promile alkoholu

Przez   /   18/01/2021  /   No Comments

Policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Prochowice, który w stanie nietrzeźwości pojechał na wymianę koła. Kierował samochodem mając w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia, utrata prawa jazdy, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Podkomisarz Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, informuje o szczegółach tej sprawy. Zaczęła się od zgłoszenia, że w rowie przy drodze nr 36 Prochowice – Lubin leży pojazd z kierowcą w stanie nietrzeźwości.

- Funkcjonariusze na miejscu ujawnili samochód marki Seat Ibiza, w którym nikogo nie było. Auto było zamknięte – opowiada podkom. Jagoda Ekiert. -Z uwagi na podejrzenie, że pojazdem mogła kierować osoba nietrzeźwa, funkcjonariusze z Rewiru II Dzielnicowych udali się pod ustalony adres zamieszkania właściciela seata. W momencie kiedy mundurowi podjechali pod dom, mężczyzna akurat wchodził do jego środka. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że 47-latek jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu. Mieszkańca gminy Prochowice zatrzymano i umieszczono w policyjnej celi.

 

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 46 dni temu dnia 18/01/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 18, 2021 @ 2:02 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vaccination-5884513_1920

Legnicki szpital rejestruje kolejne roczniki do szczepień

Read More →