Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Votum Consumer Care głównym sponsorem Miedzi

Przez   /   27/06/2024  /   No Comments

Spółka Votum Consumer Care, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej VOTUM, została sponsorem głównym Miedzi Legnica! Logo firmy pojawi się w centralnym miejscu z przodu koszulek meczowych na sezon 2024/2025. Zachęcamy kibiców do korzystania z oferty mecenasa klubu.


Votum Consumer Care jest jedną ze spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej VOTUM, która od lat wspiera konsumentów w walce o swoje prawa. To eksperci w pomaganiu kredytobiorcom zawierającym wadliwe umowy z bankami i instytucjami pożyczkowymi.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny Grupa Kapitałowa VOTUM będzie wspierać Miedź. Tym razem Votum Consumer Care zostanie sponsorem głównym Klubu na nowy sezon. Logo firmy zagości m.in. na koszulkach pierwszej drużyny, ale będzie też mocno obecne na stadionie podczas meczów - mówi Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi Legnica. - Przez ostatnie lata nasz Klub pokazał, że jest bardzo dobrym partnerem biznesowym, świetnie promując duże marki. Cieszymy się, że spółki z Grupy Kapitałowej VOTUM, które promujemy na stadionie Miedzi, zauważają wzrost wartości swoich marek. Ostatnio dostarczyliśmy wyniki badań na ten temat i okazuje się, że sport jest świetnym nośnikiem dla promocji biznesu. Cieszymy się z zaufania, którym obdarzyła nas Grupa Kapitałowa VOTUM i tego, że kolejna spółka będzie korzystać z naszych nośników – dodaje.

Doświadczona kadra Votum Consumer Care każdego dnia analizuje setki umów kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i pożyczek, udzielonych na cele konsumenckie. Sprawy prowadzone przez firmę pokazują, że banki celowo zawyżają koszty kredytów, co powoduje, że klienci płacą zbyt wysokie raty. Dlatego spółka pomaga kredytobiorcom odzyskać niesłusznie pobrane pieniądze. Pracownicy firmy wiedzą, gdzie szukać błędnych zapisów w umowach, które dają podstawy do zastosowania Sankcji Kredytu Darmowego. Walczą o uczciwe umowy kredytowe, zwrot odsetek i kosztów, a finalnie także o niższe raty.

To olbrzymia radość i duma, że jako Grupa Kapitałowa VOTUM możemy po raz kolejny wspierać Miedź organizacyjnie i finansowo. Mówimy tutaj nie tylko o pierwszym zespole, choć jest to perła w koronie, ale cieszymy się również z rozwoju Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Wspieranie swoich wychowanków i stawianie na nich jest bliskie filozofii Grupy Kapitałowej VOTUM. Liczymy, że rozwój akademii wpłynie na to, że coraz więcej wychowanków Miedzi będzie występować w pierwszym zespole – mówi Paweł Wójcik, Prezes Zarządu Votum Consumer Care.

Pełną ofertę Votum Consumer Care, sponsora głównego Miedzi Legnica, poznacie na www.votum-cc.pl.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. B. HAMANOWICZ/ MIEDZLEGNICA.EU

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

bgk 5

Duża kasa z Unii Europejskiej na rozwój przedsiębiorstw

Read More →