Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bieg Tropem Wilczym w Legnicy wystartuje szybciej

Przez   /   28/02/2023  /   1 Comment

Uwaga, biegacze! Z 12 na 10 zmieniła się godzina startu legnickiego Biegu Tropem Wilczym (niedziela 5 marca, park Miejski). Organizatorzy postanowili uwzględnić prośby policji o przyspieszenie imprezy “ze względu na zazębienie się dwóch wydarzeń tj. Biegu i meczu ekstraklasy z udziałem Miedzi Legnica”.

Komenda Hufca ZHP w Legnicy jako organizator biegu informuje, że w związku z tym biuro biegu rozpocznie pracę o godz. 8.30. A sam bieg rozpocznie się o godz. 10.00.

“Mamy nadzieję, że to nie przeszkodzi uczestnikom w udziale w Biegu. Jeśli jednak tak, to prosimy o kontakt mailowy na adres legnica@zhp.pl celem zwrotu opłaty za zamówiony pakiet startowy. I przepraszamy za kłopot.

Być może okaże się, że zmiana godziny ułatwi komuś podjęcie decyzji o udziale w Biegu. Mamy też dodatkową trasę i atrakcję smakową w Chojnowie. Dlatego ogłaszamy przedłużenie terminu zgłoszeń do piątku, 3 marca br. Oczywiście przez formularz na stronie  www.legnica.zhp.pl

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 273 dni temu dnia 28/02/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 28, 2023 @ 5:41 pm
  • W dziale: sport

1 komentarz

  1. . pisze:

    Bieg tropem Romualda Rajsa….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

chopcy - plakat2

Piłka w teatrze. Nie tylko dla kibiców Górnika Zabrze

Read More →