schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Gmina Zagrodno rozdaje mieszkańcom naklejki na auta

Przez   /   22/04/2021  /   3 Comments

Dla mieszkańców dumnych z gminy Zagrodno powstała naklejka na samochód. To pomysł nie tylko na promocję, ale też budowanie nastawionej pozytywnie wspólnoty z europejskimi aspiracjami.

Naklejka zawiera logo gminy Zagrodno, w którym wyeksponowano elementy charakterystyczne dla jej krajobrazu: łany zbóż, wiatraki i zbudowany na wulkanie zamek Grodziec. Dopełnia je hasło „Gmina Zagrodno – Europejska Zagroda”.

Urząd gminy rozdaje naklejki osobom, które chciałyby umieścić je na swoim aucie. „Mieszkamy w pięknej Gminie i możemy być dumni z miejsca, w którym jesteśmy. Mamy przecież

Zamek Grodziec, inspirującą Galerię Versus, wspaniałą Skrzydlatą Ferajnę, do tego tereny rekreacyjne, mnóstwo zieleni i Wspaniałych Mieszkańców” – pisze gmina na Facebooku, zachęcając, by zgłaszać się do niej po naklejki.

Odzew jest całkiem spory. I pozytywny. Choć akcja ruszyła zaledwie kilka dni temu, w gminie już można natknąć się na samochody oznaczone takim znakiem.

Pomysł z naklejkami wpisuje się w szereg działań podjętych w tej kadencji w celu wypromowania gminy jako turystycznej atrakcji i miejsca z dużym potencjałem inwestycyjnym. Przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji, od dwóch lat w Polskę idzie sygnał, że jest tu wszystko, co ludzie kochają: niebanalna, pełna tajemnic i smaczków historia, wyjątkowe zabytki, urokliwy krajobraz, warci poznania mieszkańcy. Być może akcja z naklejkami przyczyni się również do sklejenia rozbitej w wyniku lokalnej polityki wspólnoty. Duma z miejsca, gdzie żyją, może połączyć mieszkańców gminy Zagrodno.

Piotr Kanikowski

FOT. FACEBOOK.PL

    Drukuj       Email

3 komentarze

  1. lustrator pisze:

    a twoje gogus ostatnie tchnienie. Z bogiem.A tak marginesie chetnie rowniez nakleje atykietke Zagrodna jako ze czesto przez nie przejezdzam.Jest na to jakis sposob?

  2. Goguś pisze:

    Ostatnie podrygi ug Zagrodno

  3. Roman pisze:

    Strach taką naklejkę przykleić do samochodu bo te zbuntowane dziadki jeszcze mogą zniszczyć samochód bo to przecież nie jest ich pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Zagrodno. Nadzwyczajna sesja i co z niej wynikło

Read More →