schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Pod Chojnowem ruszył Hotel Lusyja – dla psów

Przez   /   15/07/2015  /   No Comments

W Dobroszowie koło Chojnowa ruszył pierwszy w regionie legnickim hotel dla psów. Jeśli wybieracie się na wakacje lub z innych powodów nie macie z kim zostawić swego pupila, tu będzie mu dobrze.

All inclusive: praktycznie urządzony prywatny kojec osłonięty przed słońcem, deszczem czy wiatrem, jedzenie jak w domu, trawka gdzie można się wyhasać, mnóstwo zabawy z ludźmi i innymi psami, opieka weterynaryjna a nawet przytulanki i mizianie pod uszkiem, jeśli zwierzak tego potrzebuje. Sylwia i Jacek Dabrowscy kochają psy. Od 8 lat prowadzą hodowlę labradorów, aktywnie działają też w legnickim oddziale Związku Kynologicznego. Nie otworzyli w Dobroszowie przechowalni dla psów, ale oparte na własnych doświadczeniach, bezpieczne,przemyślane w każdym szczególe, ciepłe miejsce, w którym bez obaw można zostawić czworonoga zarówno na kilka godzin, jak i kilkanaście dni.

- Dla psów pobyt u nas jest jak wakacje – mówi Sylwia Dąbrowska – One w Dobroszowie bawią się i wypoczywają. Często mają więcej frajdy niż w domach, gdzie właścicielom nie zawsze starcza czasu, by zabrać je na spacer. A u nas są wyprowadzane 4 lub 5 razy dziennie na pół godziny lub godzinę, w zależności od temperamentu. Poświęcamy im swój czas. Pozwalamy się wybiegać i bawić między sobą, pilnując jednocześnie, by nie zrobiły sobie krzywdy.

Pomieszczenia dla psów są przestronne, wygodne, łatwe w utrzymaniu czystości, wyposażone w kaloryfery, oświetlenie naturalne i sztuczne. Każdy pies posiada prawie 6m2 przestrzeni tylko dla siebie. Oprócz części sypialnej, która jest zamykana i zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi, każdy pies w dowolnym dla siebie czasie może skorzystać z własnego wybiegu na świeżym powietrzu, bez potrzeby angażowania kogokolwiek z obsługi. Pies sam decyduje kiedy chce być w środku, a kiedy na zewnątrz. Dla bezpieczeństwa Lusyja korzysta z monitoringu, pozwalającego na obserwację psów przez 24 godziny na dobę. Do dyspozycji hotelowych gości jest duży ogrodzony teren, na którym mogą się bawić i rozładować energię.

Właściciele psa mogą zostawić dyspozycje dotyczace karmy lub zdać się na doświadczenie państwa Dąbrowskich. To samo dotyczy opieki weterynaryjnej – jeśli nie wskażą ulubionego gabinetu, w razie potrzeby pieskiem zajmą się współpracujący z Lusyją lekarze: Urszula i Leszek Ostrowscy, z Przychodni Weterynaryjnej Duo-Wet w Legnicy.

- Zainwestowaliśmy wiele czasu, wysiłku i pracy, by nasz hotel był przyjaznym i bezpiecznym miejscem dla wszystkich psów. Takim, w którym nawet my sami bez obaw pozostawilibyśmy nasze własne czworonogi.- zapewniają Sylwia i Jacek Dąbrowscy. Zapraszają do Dobroszowa, jeśli ktoś chce zobaczyć szczęśliwe psy na wakacjach. 

tekst sponsorowany

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2878 dni temu dnia 15/07/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 15, 2015 @ 1:11 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Fot 1 (2)

W czerwcu podróżni mogą stanąć do kolejowego wyścigu

Read More →