AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Extreme Bike Tour w Galerii Piastów!

Przez   /   27/09/2018  /   No Comments

Największy w Polsce cykl ekstremalnych pokazów rowerowych, który odbywa się nieprzerwanie od 2014 roku. Impreza skupiająca wszystko to co najlepsze w sportach ekstremalnych: rozrywkę, dynamikę, adrenalinę – już 6 i 7 października w Galerii Piastów! 

Główną i największą atrakcją są pokazy akrobacji rowerowych czyli dirt jumping, w wykonaniu uczestników zawodów Pucharu Świata.

Nasz zespół prezentuje ewolucje na wysokości 6 metrów! To znaczy, że takie akrobacje jak backflip (salto), superman, cork 720 są wykonywane niemalże nad głowami widzów!

Do pokazów użyty zostanie największy mobilny tor dirt jumpingowy w Polsce i jeden z największych w Europie! To wszystko w dużym patio Galerii Piastów!

Niezwykle rozbudowany scenariusz sprawia, że każdy z widzów przez dwa dni będzie miał zapewnioną ogromną ilość atrakcji, pokazów i szkoleń!

Wydarzenie jest związane z promocją projektu budowy lądowania typu rezi box w ramach Budżetu Obywatelskiego w Legnicy. Pokazy mają zademonstrować mieszkańcom na czym polega dyscyplina i co mogą zyskać poprzez wsparcie inicjatywy.

Istotne informacje dotyczące atrakcji:

- minimum 5-ciu zawodników z Pucharu Świata

- pokazy odbywają się co godzinę

- 15 minutowe serie pokazowe

- skoki na wysokości 6 metrów

Weekend sobota i niedziela 6 i 7 października w Galerii Piastów! Wstęp wolny!”

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_7407,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Narodowy Dzień Sportu z legnickim OSiR-em

Read More →