wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Wieczór z Avatarem nim powstanie Magiczny Ogród

Przez   /   27/09/2018  /   No Comments

W najbliższą niedzielę w Akademii Avatara (ul. Św. Piotra 14, wejście przy Kinie Piast) odbędzie się otwarte dla wszystkich widowisko z piękną muzyką, tańcem i elementami akrobatyki powietrznej. Artyści Teatru Avatar zapraszają, by przyjść całymi rodzinami i chwilę pobyć z nimi w innym magicznym świecie. Początek o godz. 18. Wstęp wolny!

- Nasz zeszłoroczny projekt „Magiczny Ogród” w Legnickim Budżecie Obywatelskim wywołał duży entuzjazm wśród mieszkańców i uzyskał drugi najlepszy wynik w Legnicy. Pragniemy odwdzięczyć się za zainwestowane w naszą ideę głosy oraz poświęcony czas i wsparcie, gdyż urasta z nich duża sprawa – mówi Olga Pirecka z Teatru Avatar. – Chcemy, by zainteresowani mieli świadomość, na co “wydawane” są ich głosy. Okazało się, że projekt ogrodu zajmie więcej czasu niż początkowo zakładaliśmy, nie z powodu braku należytej organizacji pracy, lecz dlatego, że ma potencjał na bycie czymś wyróżniającym się, rzetelnie wykonanym. Niedzielne wydarzenie jest skierowane do legniczan, gdyż wspólnie inwestujemy w swoje miasto i możemy sprawić, że rozkwitnie. W ramach podziękowania zapewnimy odrobinę artystycznego odprężenia i przyjemności czerpanej z ujmującego połączenia dźwięków, świateł i ruchu ciał. Niebanalnie opowiemy o planach i ukażemy wizualizacje związane z nadchodzącymi pracami.

Magiczny Ogród ma powstać w ramach LBO nieopodal kościoła Mariackiego, za rogiem kina Piast, przy starej wierzbie, która budzi zachwyty avatorowców. Zaplanowano przy niej urokliwą przestrzeń do rekreacji, otwartą dla wszystkich enklawę zieleni, a jednocześnie arenę dla artystycznych działań.

 

FOT. TEATR AVATAR, KRZYSZTOF ZATYCKI

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 646 dni temu dnia 27/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 27, 2018 @ 2:19 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2346_1593740705

Gimnastyka z Centrum Seniora w legnickim parku

Read More →