Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Znajdźmy bestię, która skatowała psa w Legnicy

Przez   /   28/02/2018  /   11 Comments

UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA! Przedwczoraj przy ul. Krzemienieckiej w Legnicy znaleziono porzucone w worku na śmieci zwłoki psa. Zwierzę zostało zakatowane na śmierć. Na głowie ma ślady po uderzeniach tępym narzędziem. O sprawie już została poinformowana policja i prokuratura. Nie pozwólmy, by sprawca bestialstwa uniknął kary.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt czeka na informacje, które mogą pomóc w ustaleniu zabójcy psa. Informatorom zapewnia anonimowość. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa na zdjęciach proszony jest o kontakt z inspektoratem ( sekretatriat@olnoslaski-ioz.pl, tel. 534 776  981 (DIOZ zapewnia anonimowość).

Obrońcy zwierząt zabezpieczyli zwłoki psa i przekazali je do Katedry Weterynarii Sądowej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która dokładnie wyjaśni przyczyny zgonu zwierzęcia. Przygotowują skargę do komendanta legnickiej Policji, bo jego podwładni zamiast zabezpieczyć szczątki do badań wezwali Bakutil, aby je zutylizował.

FOT. DOLNOŚLĄSKI INSPEKTORAT OCHRONY ZWIERZĄT

 

 

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 858 dni temu dnia 28/02/2018
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Luty 28, 2018 @ 1:49 pm
 • W dziale: wiadomości

11 komentarze

 1. Szymon pisze:

  Ja nic nie slyszalem. Pewnie juz dawno wygaszona…

 2. Anonim pisze:

  Co się z tą sprawą dzieje?

 3. Szymon pisze:

  Wysyłajcie maile, ja to właśnie zrobiłem.

 4. Lvcyfer pisze:

  Zgadzam się, nękać ich (policję) o informacje.

 5. Szymon pisze:

  Powinniśmy zatem wysyłać zapytanie o przebieg procesu do np. policji w Legnicy, im więcej ludzi napiszę, tym większa szansa, że cokolwiek się ruszy, w przeciwnym wypadku sprawa umorzona, o ile już nie jest…

 6. DO SZYMON Niestety, nie mam dobrych wieści. Mimo nagłośnienia tego bestialstwa w legnickich mediach, DIOZ do dzisiaj nie dostał żadnego mejla, żadnego telefonu w tej sprawie. Z sekcji zwłok psa wiadomo, że był bity po głowie tępym narzędziem. DIOZ zgłosił sprawę policji i prokuraturze. M.in. od państwa zależy, jak poważnie służby potraktują to doniesienie. Proszę dobijać się i pytać. Obiecuję wrócić do sprawy.

 7. Szymon pisze:

  Czy są jakieś informacje dot. rozwoju sprawy, poszukiwania sprawcy???

 8. Życzę Tobie gnido żebyś już nie przespał żadnej nocy spokojnie do końca Twego karnego życia

 9. Trutalski pisze:

  A czym mieli przewracać? Kiełbasą śląską?

 10. bzk pisze:

  to zdjecie gdzie zwloki psa sa przewracane patykiem mogliscie sobie oszczedzic

 11. Nikola Łuba pisze:

  Złapiemy ich…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

tadeusz sz

Akt oskarżenia dla byłego wójta gminy Zagrodno

Read More →