Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Złotoryja tańczy z radości – dzięki Natalii Gap

Przez   /   27/05/2015  /   1 Comment

Natalia Gap, siedemnastolatka ze Złotoryi, ma szansę wygrać “You Can Dance”, taneczny show TVN-u. W poniedziałek o godzinie 21.30 finał na żywo. Wtedy wszystko się rozstrzygnie. Dziś ekipa programu przyjechała z kamerą do Złotoryi, by na własne oczy przekonać się, że tutaj naprawdę wszyscy  oszaleli na punkcie Natalii.

Wiadomość o przyjeździe ekipy TVN przyszła we wtorek koło południa. Nawet nie było specjalnie czasu, by się skrzyknąć, przygotować. A jednak dziś złotoryjski Rynek zapełnił się dziećmi i dorosłymi. Trzymali kartki z siódemką, która ma przynieść Natalii Gap szczęście. W poniedziałek w trakcie programu trzeba wpisać “7″ w treści SMS-a i wysłać na numer 7222, aby pomóc utalentowanej złotoryjance wygrać największy taneczny show w Polsce.  Miasto jest pełne plakatów i billboardów, które przypominają, by nie przegapić tej chwili.

Najmłodsi złotoryjscy fani Natalii wożą się jeszcze w wózeczkach. Najstarsi drepczą o laskach. Kilkaset osób ustawiło się dziś w wielką siódemkę, aby wesprzeć naszą finalistkę You Can Dance. W niebo poleciały ogromne mydlane banie. Zatańczyły dziewczyny ze szkoły tańca Łau, gdzie Natalia Gap zaczynała treningi.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

 

 

 

 

    Drukuj       Email

1 komentarz

  1. PullUp pisze:

    Szkoda że nie widać nigdzie prawdziwych złotoryjskich celebrytów. Pytam się: A gdzie Pula, Sylwek, Hardcorowa Elka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Awaria wodociągu

Awaria wodociągu na ul. Złotoryjskiej już opanowana

Read More →