PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

500 porcji narkotyków nie trafi na czarny rynek

Przez   /   09/04/2020  /   No Comments

Złotoryjscy policjanci przejęli 500 porcji metamfetaminy i marihuany. W mieszkaniu w Wojcieszowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i handel narkotykami. 

Mężczyźni nie kryli zaskoczenia, gdy dzielnicowy oraz policjant pionu dochodzeniowo-śledczego  z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi odwiedzili ich w jednym z mieszkań w Wojcieszowie.

- Podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili worki z zawartością roślinnego suszu oraz krystaliczną substancję. Ustalono, że była to metamfetamina i marihuana w ilości, z której można było przygotować ponad 500 porcji narkotyków, które finalnie nie trafią na rynek – relacjonuje st. sierż. Dominika Kwakszys, oficer prasowa złotoryjskiej komendy.

Zabezpieczona w mieszkaniu waga elektroniczna była prawdopodobnie używania do porcjowania narkotyków przed sprzedażą.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty i staną przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, w przypadku znacznej ilości kara jest zdecydowanie wyższa- grozi za to do 10. Podobny wymiar kary ustawa przewiduje za handel narkotykami.

FOT. POLICJA ZŁOTORYJA

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 52 dni temu dnia 09/04/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 9, 2020 @ 4:23 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zietal

Ziętal jedzie. Koronawirus nie wstrzymuje rowerzysty

Read More →