helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Zdrowa Legnica z mistrzynią Europy Kornelią Fiedkiewicz

Przez   /   13/12/2019  /   No Comments

W sobotę, 14 grudnia, uczestnicy projektu „Dwie godziny dla rodziny” przeżyją „Basenowy zawrót głowy” na kąpielisku Delfinek, wraz z pływacką mistrzynią Europy, legniczanką Kornelią Fiedkiewicz. Zajęcia od godz. 11 do 13.

To będzie gość specjalny realizowanej w Legnicy kampanii „Zdrowie to u nas rodzinne”. Kornelia 8. grudnia została złotą medalistką pływackiej sztafety mistrzostw Europy seniorek na krótkim basenie w Glasgow. Osiemnastolatka była najmłodszą zawodniczką polskiej ekipy. Przez szereg lat rozwijała swój talent pod opieką trenera legnickiego KS Wankan, Janusza Widomskiego. Obecnie startuje w MKS Juvenii Wrocław.

Będzie to już ósme spotkanie dzieci, młodzieży i dorosłych, także całych rodzin ze sportem. Na zajęcia obowiązywały wcześniejsze zapisy. Zaczęło się od rodzinnej piłki ręcznej, a później były: karate – samoobrona dla małego i dużego, mini basket na wesoło, rodzinny dance, marsz nordic walking, rodzinny sky fit oraz rakieta z mamą i tatą. Teraz czas na pływanie.

Projekt „Dwie godziny dla rodziny” dobiega już końca. Jego organizatorem jest Urząd Miasta, koordynatorem – dr Gabriela Jednorał, a środki na jego finansowanie pochodzą z KGHM Polska Miedź S.A.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. LEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 284 dni temu dnia 13/12/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 13, 2019 @ 3:53 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zwycięstwa pływaków

Grad medali dla młodych pływaków z Legnicy

Read More →