AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Wsparcie dla rodzin osób niepełnosprawnych

Przez   /   06/06/2019  /   No Comments

Już w najbliższą sobotę 8 czerwca rusza cykl warsztatów dla opiekunów chorych dotkniętych chorobami neurodegradacyjnymi. Zajęcia adresowane są dla osób, które codziennie muszą stawić czoła problemom związanym z opieką bliskiej osoby, która nie może samodzielnie funkcjonować.

- Każdy, kto w domu opiekuje się niepełnosprawnym członkiem rodziny, napotyka na wiele problemów, z którymi trudno sobie poradzić. Dlatego postanowiliśmy pomóc tym ludziom – mówią organizatorzy spotkania.

Do dyspozycji uczestników będą fachowcy zajmujący się opieką pielęgnacyjną, żywieniem i rehabilitacją. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, dzięki czemu każdy uczestnik będzie miał możliwość nabycia umiejętności ułatwiających opiekę. Organizatorzy warsztatów zadbali także o to, żeby na tym spotkaniu był prawnik – specjalizujący się prawie medycznym, który postara się pomóc w rozwiązaniu prawnych i administracyjnych problemów z jakimi borykają się rodziny osób chorych.
Spotkanie rozpocznie w najbliższą sobotę 8 czerwca o godzinie 9. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Bliższe informacje o warsztatach można uzyskać pod numerem telefonu 76 72 11 932

Organizatorem warsztatów jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa i Stowarzyszenie Magna Momenti.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

virus-4937553_19204

Raport epidemiologiczny dla LGOM (1.04.2020)

Read More →