Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Winx Club i „Tajemnica morskich głębin” w kinach Helios!

Przez   /   29/09/2014  /   No Comments

3 października na ekrany ogólnopolskiej sieci kin Helios wchodzi „Winx Club. Tajemnica morskich głębin”, niezwykły film, który najmłodszych widzów przeniesie w bajkowy świat wróżek. Dodatkowo Helios przygotował konkurs, w którym do wygrania będzie sesja zdjęciowa w Magazynie WINX CLUB!

Bohaterkami animacji jest grupa nastolatek, uczęszczających do szkoły dla czarodziejek Alfea. Akcja toczy się w fantastycznym świecie zwanym Magix. Od niepamiętnych czasów toczy się tu walka pomiędzy kochającymi dobro wróżkami, a złymi wiedźmami – głównym orężem w tych niekończących się zmaganiach są czary.

Premiera filmu przewidziana jest na piątek, 3 października. W trakcie premierowego weekendu, w dniach 3 – 5 października, fani Winx Club będą mogli zrobić sobie zdjęcia na tle specjalnej ścianki z grafiką filmową w każdym z kin sieci Helios oraz w warszawskim kinie Atlantic.

Do 8 października będzie można przesłać zdjęcia drogą mailową na adres kina, w którym zostały wykonane podczas seansach Winx Club! Spośród nadesłanych prac każde kino wybierze najlepszą fotografię, która weźmie udział w konkursie przeprowadzonym na specjalnej platformie w serwisie Facebook (głosowanie trwa do 15 października).

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca, które wybierze przez Jury konkursowe spośród najlepszej piątki wyłonionej w głosowaniu w serwisie Facebook, jest sesja zdjęciowa w Magazynie WINX CLUB! Laureata poznamy już 17 października. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.helios.pl/winx_konkurs.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2215 dni temu dnia 29/09/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 29, 2014 @ 11:37 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Nieumyslne_spowodowanie_smierci_zd

Nieumyślne spowodowanie śmierci

Read More →