basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Wielkie zmiany w Rank Progress. Bartnicki odchodzi

Przez   /   30/09/2013  /   No Comments

Serwis Property News ujawnia sensacyjne informacje na temat legnickiej spółki Rank Progress. Andrzej Bartnicki, jeden z założycieli i głównych udziałowców firmy, przygotowuje się do wyjścia z akcjonariatu. Jego akcje ma przejąć znaczący inwestor. Dzięki strategicznemu partnerowi Rank Progress zamierza dołączyć do największych firm w kraju.  

O planach wspólnika poinformował Property News prezes Rank Progress. Ze słów Jana Mroczki wynika, że wraz z Andrzejem Bartnickim rozmawiają obecnie z kilkunastoma podmiotami zainteresowanymi kupnem jego udziałów.

- Nawet nie przypuszczałem, że tak duże podmioty mogą być zainteresowane kupnem udziałów w Rank Progreesie. To pokazuje, że Polska jest ?zieloną wyspą” i krajem z wielkim potencjałem – mówi Jan Mroczka.
Według prezesa, zastrzyk gotówki, ma być na tyle znaczący, że pozwoli spółce dołączyć do największych podmiotów gospodarczych w kraju. 
FOT. RANK PROGRESS
    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Targi Pracy w Zlotoryi PUP Zlotoryja 82

V Targi Pracy w Złotoryi. Czas na zgłoszenie udziału

Read More →