dr oko new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

WIELKIE ZMIANY W Dr OKO

Przez   /   26/07/2019  /   No Comments

Już 29 lipca wielkie otwarcie salonu optycznego Dr OKO w Legnicy, przy ul. Złotoryjskiej 14. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz bardzo szeroką ofertą opraw najbardziej cenionych marek. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich klientów. Wyjątkowa promocja -50% na wszystkie okulary korekcyjne w tym markowe, oraz 20% na soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych. Dla Państwa wygody nowy salon został wyposażony w specjalną strefę VIP. Tam pośród okularów stworzonych przez sławnych projektantów znanych na całym świecie, każdy poczuje się wyjątkowo – jak na czerwonym dywanie. Aby umilić Państwu czas przygotowaliśmy słodki poczęstunek oraz pyszną kawę.
Na otwarciu obecna będzie firma RED BULL, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne, wykorzystywane w tworzeniu opraw okularowych. Ich produkty dedykowane są sportowcom oraz osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

Dodatkowo w salonie każdy będzie mógł skorzystać z porad znanej Stylistki Okularów i przekonać się, że okulary nie służą dziś tylko do poprawy widzenia. Są stylowym dodatkiem, który podkreśli Państwa osobowość. Rolą Stylistki jest również zaznajomienie naszych klientów z najnowszymi trendami w modzie okularowej. Pokazanie, że obecnie okulary pretendują do miana gadżetu, ułatwiającego życie oraz elementu biżuterii.

Z kart historii – nasza firma – Dr OKO powstała w 1993 roku i w dynamicznym tempie stała się liderem w branży optycznej w regionie. Na dzień dzisiejszy dysponujemy ośmioma salonami, w których pracują wyspecjalizowane zespoły.  Doradzą w dopasowaniu idealnych opraw okularowych, pomogą w wyborze odpowiednich szkieł progresywnych czy soczewek kontaktowych. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić profesjonalne badania wzroku. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy osoby dorosłe, dzieci oraz seniorów.

Jeżeli chcesz dobrze widzieć i być dobrze widzianym – odwiedź nasz salon. Serdecznie zapraszamy.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kghm-elektro-070-1024x682

KGHM stara się powstrzymać dopływ wody na Sierpolu

Read More →