PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Weekend Mikołajkowy w kinie Helios!

Przez   /   28/11/2014  /   No Comments

Najlepsze filmy, słodkie upominki i liczne konkursy z super nagrodami – to wszystko czeka na Widzów, którzy w dniach 6-7 grudnia odwiedzą kina ogólnopolskiej sieci Helios! Tegoroczne Mikołajki będą naprawdę wyjątkowe. Widzowie zostaną zabrani w magiczną podróż do świata bajek i niezapomnianych wrażeń. Na najmłodszych dodatkowo czekać będą specjalne atrakcje i upominki, a cały Helios przemieni się w Kino Pełne Dzieci!

W mikołajkowym repertuarze Heliosa każdy, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. W ten wyczekiwany przez wszystkich grudniowy weekend odbędzie się premiera filmu „My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks” przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie.

Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film „LEGO: Przygoda”, a na najmłodszych Widzów czekać będzie specjalny seans – Pierwszy Raz w Kinie. Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy zobaczą uroczy zestaw bajek „Parauszek i przyjaciele”. Co jest warte podkreślenia – na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun.

Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w 3D – „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”. Komediowy nastrój dla całej rodziny zapewni historia opowiedziana w filmie „Uwolnić Mikołaja”. Dodatkowo 6 i 7 grudnia odbędzie się kolejna odsłona ulubionego cyklu dzieci – Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! Tym razem wyświetlony zostanie film „Scooby-Doo! Frankenstrachy”, po raz pierwszy na dużym ekranie.

Szczegółowe informacje o mikołajkowych atrakcjach Heliosa można znaleźć na stronie www.helios.pl/mikolajki.

Zapraszamy do kin!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2085 dni temu dnia 28/11/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 28, 2014 @ 8:57 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

yoga-4639895_1920

Fitness na polanie. Legnicka gimnastyka dla leniwców

Read More →