Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Królewna Śnieżka ON ICE

Przez   /   28/11/2014  /   No Comments

Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka ON ICE! Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją. Całość scalona przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. To wszystko sprawia, że historia pięknej królewny dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń. Cudowne lodowe widowisko zachwyciło już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku dołączą do nich polscy widzowie. Przedstawienie Królewna Śnieżka ON ICE będzie można zobaczyć już w grudniu we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz w Warszawie!

Pewnego mroźnego dnia na świat przychodzi piękna królewna o cerze białej jak śnieg i włosach czarnych jak heban. Delikatna uroda Królewny Śnieżki wzbudza zachwyt wszystkich mieszkańców zamku, oprócz zazdrosnej macochy, która kilkakrotnie próbuje się jej pozbyć. Śnieżka ucieka więc z zamku i przypadkiem trafia do przyjaznej chatki siedmiu pracowitych drwali. Niedługo potem okrutnej macosze udaje się otruć piękną królewnę. W momencie kiedy wydaje się, że dla Śnieżki nie ma już nadziei, na ratunek przychodzi tajemniczy książę i przebudza królewnę ze snu. Bajka pokazuje, że dobro i szczerość zawsze zwyciężają, a przyjaźń stanowi jedną z najważniejszych wartości w życiu człowieka.

Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Wielu z nich to czempioni w swojej dziedzinie, co widać doskonale w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, dzięki czemu show jest bardzo widowiskowe. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Widowisko przenosi widzów do bajecznego świata przyjaźni i miłości, którym dobro ostatecznie zwycięża. Spektakl ten zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku. Już w grudniu zapraszamy na niezwykłe show Królewna Śnieżka ON ICE do Wrocławia, Poznania, Krakowa, Katowic, Łodzi oraz Warszawy!

Bilety do nabycia od czwartku (3.07.2014) na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.groupon.pl oraz w salonach Empik.

Serdecznie zapraszamy na show:

8.12.2014 – Wrocław, Hala Stulecia

godz. 14:30 i 18:00

 

10.12.2014 – Poznań, Hala Arena

godz. 14:30 i 18:00

 

13.12.2014 – Kraków, ICE Kraków

godz. 14:30 i 17:30

 

16.12.2014 – Katowice, Spodek

godz. 14:30 i 18:00

 

18.12.2014 – Łódź, Atlas Arena

godz. 15:30 i 18:00

 

20.12.2014 – Warszawa, Hala Torwar

godz. 13:00 i 16:30

 „Niesamowite, ekscytujące, spektakularne, i bardzo, bardzo piękne. To było pierwsze widowisko na lodzie, jakie widziałam. Nie bardzo wiedziałam, czego właściwe mam się spodziewać, ale to co zobaczyłam przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Przedstawienie pod każdym względem zrealizowane było w  najwyższych standardach.”

Andrea Hopkins, Daily Info

„Zachwycona publiczność nagradzała gromkimi brawami każdy piruet i akrobację wykonaną przez utalentowanych tancerzy. Nic dziwnego – w końcu cały zespół tancerzy to grupa profesjonalnych łyżwiarzy figurowych, którzy zdobili ponad 200 medali w różnych mistrzostwach, także olimpijskich.”

Shropshire Star

„Ta jazda na łyżwach jest na niewiarygodnym poziomie! Momentami tancerze wręcz fruwają nad taflą lodu wykonując przy tym przepiękne ewolucje. To po prostu trzeba zobaczyć!”
Paul Marston, behindthearras.com

„Najwyżej klasy balet, profesjonalna gra aktorska przeplatana zachwycającymi sztuczkami cyrkowymi – żadna inna produkcja tego typu nie dostarcza tak fantastycznej rozrywki! Odważne, a zarazem pełne gracji i lekkości ruchy tancerzy łudząco przypominały balet, tylko że w o wiele, wiele szybszym tempie!”
Angie Johanson, Oxford Times

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2126 dni temu dnia 28/11/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 28, 2014 @ 9:33 am
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2017_02_23_helios-1024x356

Repertuar Kina Helios Legnica 25.09-01.10.2020

Read More →