wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Weekend Mikołajkowy w kinie Helios! – UWAGA KONKURS

Przez   /   02/12/2014  /   1 Comment

Kino Helios Legnica zaprasza wszystkie dzieci 6 i 7 grudnia od pierwszego do ostatniego seansu bajkowego przygotowaliśmy dla miłośników kina moc atrakcji!

Tegoroczne Mikołajki będą wyjątkowe! Zapraszamy Was w magiczną podróż do świata bajek i niezapomnianych wrażeń. Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje i upominki.

W repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. W ten grudniowy weekend odbędzie się premiera filmu „My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks” 6-7 grudnia (godz. 12:15) przedstawiającego opowieść o magicznej przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Mali odkrywcy obejrzą pełnometrażowy film „LEGO: Przygoda”!

Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy specjalny seans Pierwszy Raz w Kinie 6-7 grudnia (godz. 10:00). Przy przygaszonych światłach i ściszonym dźwięku maluchy zobaczą uroczy zestaw bajek „Parauszek i przyjaciele”. Na te seanse najmłodsi widzowie wchodzą bezpłatnie, za bilet płaci tylko opiekun.

Nie zabraknie też pozycji dla wielbicieli animacji w wersji trójwymiarowej – „7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę 3D” – baśni nad baśniami, gdzie najsłynniejsze bajkowe motywy świata łączą się i splatają w zdumiewającą opowieść o księżniczkach, smokach i krasnoludkach. Komediowy nastrój dla całej rodziny z pewnością zapewni niezwykle zabawna historia opowiedziana w filmie „Uwolnić Mikołaja”, gdzie 9-letni chłopiec wraz z tatą wspólnie pomogą Św. Mikołajowi powrócić do jego rodzinnej Laponii.

Dodatkowo 6 i 7 grudnia (godz. 10:30) odbędzie się kolejna odsłona cyklu Filmowy Poranek ze Scooby-Doo! Tym razem w sobotę i w niedzielę zostanie wyświetlony film „Scooby-Doo! Frankenstrachy”, po raz pierwszy na dużym ekranie!

W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź do kina o wiele wcześniej przed seansem i korzystaj z przygotowanych niespodzianek.

Przed seansami dodatkowe atrakcje dla małych i dla dużych dzieci:

Testujemy! Wraz ze sklepem Media Expert (Galeria Piastów) przygotujemy stanowiska do testowania najnowocześniejszego sprzętu np. Konsola Xbox One, która została stworzona przez graczy i dla graczy. Szeroki wybór gier, jak i największe przeboje dostępne na Xbox One, przeniosą nas w zupełnie nowy wymiar

Malujemy! Nie może zabraknąć kącika plastycznego. Jeżeli tylko będziesz chciał, możesz przeobrazić się u nas w swojego ulubionego, bajkowego bohatera, w czym pomogą nam nasi zdolni animatorzy w malowaniu buziek, a także w wykonywaniu niesamowitych prac plastycznych

Świątecznie! Zatrzymaj się koniecznie przy stanowisku „zrób to sam” i przygotuj się do magii świąt tworząc oryginalne prezenty, ozdoby choinkowe oraz stroiki. Najpiękniejsze prezenty to te wykonane samodzielnie

Nagradzamy! Na holu przy każdym stanowisku będą organizowane konkursy ze wspaniałymi nagrodami i słodkimi upominkami

6 grudnia nie zabraknie u nas Świętego Mikołaja, który czeka na wszystkie dzieci!

Zobaczymy czym jeszcze zaskoczy nas Mikołaj w tym roku.

Zapraszamy! Więcej informacji w kinie

Mamy dla naszych czytelników sześć wejściówek ufundowane przez Kino HELIOS na wybrany seans MIKOŁAJKOWY w Legnicy – do wykorzystania w SOBOTĘ lub NIEDZIELĘ –  jeżeli chcesz ją wygrać, wyślij maila na adres: konkursy@24legnica.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu – do piątku (5 grudnia br.)

(regulamin dostępny w redakcji)

ZWYCIĘZCY ZOSTANĄ POINFOMOWANI JUŻ W PIĄTEK

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2072 dni temu dnia 02/12/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 2, 2014 @ 12:31 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

1 komentarz

  1. anika pisze:

    A ja słyszałam od koleżanki, że Media Expert na stoisku będzie też koncert Lisowskiej :3 Prawda to? Czy jakieś ploty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

2351_1596427224

Jeden z ostatnich fotografów powstania mieszka w Legnicy

Read More →