Jasminowa2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Walentynki z pieskiem w schronisku w Legnicy

Przez   /   12/02/2020  /   No Comments

Legnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza 14 i 15 lutego wszystkich miłośników zwierząt do spędzenia walentynek z „bezdomniakami”.

- Walentynki to święto zakochanych, święto miłości – mówi Irena Dalek, kierownik schroniska. – Z tej okazji chcemy także zamanifestować naszą miłość do zwierząt. Dlatego zapraszamy legniczan do nas na randkę z pieskiem. Będzie można pójść z nim na spacer. Może serca legniczan zabiją mocniej i któryś z naszych psiaków znajdzie w ten sposób prawdziwy dom.

Żeby skorzystać z randki z pieskiem, trzeba być osobą pełnoletnią i mieć przy sobie dowód osobisty. Po krótkim przeszkoleniu z pracownikami schroniska i podpisaniu porozumienia, można udać się z podopiecznym na spacer.

- Zdradzimy, że każdy nasz bezdomniak, który pójdzie na randkę, ma dla swojej walentynki upominek. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają zwierzęta – dodaje pani kierownik.

Legnickie schronisko zaprasza na walentynkowe randkowanie 14 i 15 lutego (piątek, sobota) w godzinach od 8.00 do 15.00 na ul. Ceglaną 2.

Źródło: Legnica.eu

FOT. LEGNICA.EU

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

116666638_952486028569935_773663359469312786_n (1)

Klimatycznie. Ólafsson zagra na zamku Grodziec

Read More →