basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

W poniedziałki OSiR Legnica zaprasza na trening z kijkami

Przez   /   12/09/2019  /   No Comments

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza w każdy poniedziałek na spotkania pasjonatów nordic walking. Zbiórka przy szachownicy, w parku Miejskim o godz. 18.00.

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych prowadzą instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking – Beata i Marek Drapikowscy. Udział w nich jest bezpłatny. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek i potrwają do 9 grudnia. Jest możliwość wypożyczenia kijków.

Nordic walking jest oparty na technice marszu, angażującą mięśnie, które przy standardowym chodzie nie są używane. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych kijków. Ale prawidłowe opanowanie techniki nordic walking wymaga pomocy instruktora.

Dodatkowe informacje w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny, tel. 76 723 38 01 lub e mail: ci@osir.legnica.eu.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy
FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 168 dni temu dnia 12/09/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 12, 2019 @ 3:51 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 7 dorozka

Dorożkarz z Modlikowic, do usług! Na krakowski sznyt

Read More →