AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

W niedzielę Miedź walczy w Ząbkach

Przez   /   27/09/2013  /   No Comments

Według trenera Adama Fedoruka, Miedzi brakowało dotąd koncentracji przy wykańczaniu akcji, więc w tygodniu napastnicy ćwiczyli ten element. Poligonem, na którym sprawdzą tę lekcję, będzie stadion w Ząbkach. W niedzielę mecz z Dolcanem.

 

? Wszyscy zawodnicy są zdrowi i palą się do gry – mówi Fedoruk na oficjalnej stronie klubu (MiedzLegnica.eu). – Wiadomo, że po tylu meczach bez zwycięstwa zespół wpada w dołek mentalny, ale nasza ? trenerów ? w tym rola, by przywrócić piłkarzom pewność siebie i wiarę we własne możliwości. W dotychczasowych meczach nie graliśmy źle, ale brakowało nam błysku. To się musi zmienić! Wymagamy od zawodników większego zaangażowania i poświęcenia.

Początek spotkania z Dolcanem Ząbki o godz. 12.15. Transmisję można będzie śledzić m.in. na stronie Laify.pl. Link TUTAJ.

 

 

 

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2374 dni temu dnia 27/09/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 27, 2013 @ 5:01 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

decathlon

#CwiczeWDomu. Akcja dla wszystkich miłośników sportu

Read More →