PWSZ_Legnica_Nabor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

VI Legnicki Marsz dla Życia i Rodziny

Przez   /   26/03/2014  /   No Comments

VI Legnicki Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z Katedry Legnickiej w Niedzielę Palmową, 13 kwietnia o godz. 14:00. Recepcje Marszu czynne będą już od godz. 12:00 przyjmując zgłoszenia od grup i osób indywidualnych.

Uprzejmie prosimy o wspomożenie organizatorów ofiarą w wysokości 5 zł od uczestnika Marszu i zgłoszenie swojego uczestnictwa w recepcjach Marszu. Na ww. kwotę tę składają się: identyfikator i smycz, poczęstunek, ubezpieczenie i koszty organizacyjne Koncertu.

Kolejne punkty programu to: o godz. 15:30 Eucharystia w kościele MB Królowej Polski zakończona wręczeniem Iskry Miłosierdzia przedstawicielom dekanatów diecezji legnickiej. Następnie o godz. 16:45 poczęstunek i o godz. 17:30 wyczekiwany Koncert – Wierzymy Miłości. Wystąpi młodzież Warsztatów Muzycznych, uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy oraz soliści: Anna Wolfinger i Katarzyna Bogusz. Koncert poprowadzą: kompozytor Hubert Kowalski oraz Paweł Bębenek. Obchody związane ze Światowym Dniem Młodzieży zakończą się ok. godz. 19:30.

Serdecznie zapraszamy do przybywania z własnymi transparentami i symbolami parafii, wspólnot i organizacji. Zapraszamy rodziny, zwłaszcza te wielodzietne. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Słowa zaproszenia kierujemy do wszystkich ludzi dobrej woli. Nie istnieje zatem granica w postaci zależności obrządkowej, bądź wyznaniowej. Każdy może swoją obecnością, modlitwą i zaangażowaniem przyłączyć się do tej pokojowej manifestacji. Serdecznie zapraszamy!

Komitet Organizacyjny

Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2638 dni temu dnia 26/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 26, 2014 @ 2:32 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

library-2616960_1920

Uwolnjcie swoje książki! Jutro święto bookcrossingu

Read More →