Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Legnica. Ciesz się urokami wiosny z Faustynką na zamku

Przez   /   30/05/2023  /   No Comments

Stowarzyszenie od serca “Faustynka” promuje artystyczną aktywność. Jutro, tj. 31 maja, od godz. 16.30  zaprasza do Zamku Piastowskiego w Legnicy na I Dolnośląski Przegląd Twórczości Plastycznej o Tematyce Wiosennej Dzieci, Młodzieży i Dorosłych “Uroki wiosny”.
Na wystawie zostaną zaprezentowane prace stworzone w Stowarzyszeniu od serca ”Faustynka”, Pracowni Plastycznej “Podróż do świata sztuki”, Miejskim Przedszkolu nr 9 w Legnicy, Zespole Placówek Specjalnych w Legnicy, Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Legnickim Polu, Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu, Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Legnickim Polu, Szkole Podstawowej nr 2 w Bolesławcu, Centrum Kultury w Polkowicach, Przedszkolu Guliwer z Wrocławia, Przedszkolu nr 107 z Wrocławia, Przedszkolu nr 147 z Wrocławia. Pokazane zostaną również prace zgłoszone indywidualnie przez inne osoby.
Gościnnie udział w wystawie wezmą Mariusz Gosławski oraz Szkoła podstawowa nr im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim.
Wydarzenie objął swym patronatem Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.
FOT. STOWARZYSZENIE OD SERCA “FAUSTYNKA”
    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_7684,klOWfqWibGpC785HlXs

Nowy wyjątkowy pokaz specjalny fontanny w Legnicy

Read More →