wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Turniej dla młodych piłkarzy. Zwycięzcy pojadą do stolicy

Przez   /   24/07/2014  /   No Comments

Oto szansa na efektowny początek sportowej kariery dla 12-13-letnich chłopców. Ruszył nabór drużyn do I Młodzieżowego Piłki Nożnej Kibice Razem. Zwycięzcy miejskich eliminacji będą reprezentować Legnicę w finałach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie. Spotkają się tam z drużynami z Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Gdyni i Tychów. 
Miejski turniej zostanie rozegrany 30 sierpnia na boiskach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul Mazowieckiej.  Jego współorganizatorami są Kibice Razem Miedź Legnica, Stowarzyszenie Kibiców Tylko Miedź, MKS Miedź Legnica oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy. W nieprzekraczalnym terminie do 25 sierpnia czekają na zgłoszenia 8-osobowych drużyn (5 zawodników plus 3 zmienników, wszyscy w wieku 12-13 lat) z trenerami. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej TPD w Legnicy (TUTAJ) . Nie warto zbyt dłogo zwlekać z wpisaniem się na listę uczestników, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe dyplomy, a dla czołowych drużyn puchary oraz symboliczne nagrody. Laureaci wyjadą na finały do Warszawy w październiku.

 

 

RYC. TPD

 

 

 

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Miedź-wraca-do-gry-300x224

Plan przygotowań Miedzi

Read More →