Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Trzecia osoba zarażona z powiatu złotoryjskiego

Przez   /   09/04/2020  /   No Comments

Jest trzeci potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusem w powiecie złotoryjskim. Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna potwierdza tę informację, ale ze względu na zarządzenie wojewody dolnośląskiego nie ujawnia żadnych szczegółów. – Musicie państwo poczekać na wieczorny komunikat – mówi dyrektor Ewa Cwynar. 

Od dzisiaj oficjalne komunikaty sanepidów w sprawie koronawirusa będą publikowane dopiero po wieczornym raporcie wojewody dolnośląskiego, czyli po godz. 20.  Do tego czasu zaniepokojonym mieszkańcom powiatu muszą wystarczyć nieoficjalne informacje.

Według portalu zlotoryjska.pl, trzecią ofiarą SARS CoV-2 na terenie powiatu złotoryjskiego jest mieszkanka Wojcieszowa, pracująca w jednym z okolicznych szpitali. Kobieta (wiek ok. 50-60 lat) zaraziła się w pracy. Zlotoryjska.pl pisze, że zostały pobrane próbki do badań od 11 mieszkańców Wojcieszowa, którzy  mieli kontakt z zarażoną.

FOT. PIXABAY.COM/ geralt

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 51 dni temu dnia 09/04/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 9, 2020 @ 12:43 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zietal

Ziętal jedzie. Koronawirus nie wstrzymuje rowerzysty

Read More →