Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Trzech włamywaczy wpadło w zasadzkę na złodziei

Przez   /   13/08/2019  /   No Comments

Właściciel remontowanego budynku przygotował zasadzkę na włamywaczy, którzy okradali go z materiałów budowlanych, i złapał trzech rabusi z powiatu jaworskiego.

- Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawców włamania do remontowanego obiektu w gminie Legnickie Pole. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 20-33 lat zamieszkałych na terenie powiatu jaworskiego – relacjonuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa legnickiej policji.

Policja podejrzewa, że zatrzymani odpowiadają także za inne włamania do budynku. Kilka dni wcześniej właściciel zauważył na korytarzu wyniesione z piwnicy fanty i zorientował się, że jest okradany. Zasadził się na złodziei. Nie czekał długo. W środku nocy pod budynek przyjechało trzech mężczyzn. Weszli do środka po przygotowane do zabrania rzeczy. Właściciel posesji ujął całą trójkę i wezwał na pomoc policjantów.

- Zatrzymani mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie. Przedstawiono im zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator  zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji – informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 115 dni temu dnia 13/08/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 13, 2019 @ 8:40 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Finał procesu kucharza po wybuchu przy ul. Gwiezdnej

Read More →