Gala
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

TPD uczciło pamięć o Janie Pawle II

Przez   /   28/04/2014  /   No Comments

W dniu 24.04.2014 w Szkole Podstawowej nr 16 Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy zorganizowało XIII wieczór pamięci o Janie Pawle II, gdzie uczniowie śpiewali i dedykowali pieśni i wiersze poświęcone Janowi Pawłowi II w obecności Iskry Miłosierdzia, która płonęła na scenie.

Nie zabrakło wadowickich kremówek i odśpiewania podanymi wzajemnie dłońmi ulubionej pieśni Papieża „Barki”. Uroczystość zakończono złożeniem kwiatów przed pomnikiem Papieża w Legnicy.

25.04.2014r do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej wyruszyła VIII wycieczka Szlakiem Jana Pawła II z udziałem dzieci niepełnosprawnych.

Uczestnicy wycieczki podczas głównych uroczystości kanonizacji przebywali w rodzinnym mieście Papieża w Wadowicach.

Na wadowickim Rynku na telebimie oglądano uroczystość kanonizacji z Watykanu. Zwiedzano ponadto Kraków, Kalwarie Zebrzydowską, a wycieczkę zakończono pobytem dzieci w mieście Rabce na placu zabaw Rabkolandzie, gdzie również zwiedzano muzeum Orderu Uśmiechu, który to Order otrzymał przed laty Jan Paweł II.

Wycieczka dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy są wdzięczni Urzędowi Miasta w Legnicy, który dofinansował wycieczkę.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2130 dni temu dnia 28/04/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 28, 2014 @ 4:04 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

doctor-563429_1920

Lubin. Pacjentka przychodni z podejrzeniem koronawirusa

Read More →