AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

TBS Kamienna Góra ruszył z nową budową w Legnicy

Przez   /   13/09/2023  /   No Comments

46 rodzin zamieszka w nowoczesnym budynku, którego budowa na terenie Legnicy właśnie się rozpoczęła. Inwestorem jest spółka z 28 letnim doświadczeniem- Towarzystwo Budownictwa Społecznego „TBS” sp. z o.o. z siedzibą w Kamiennej Górze. Mieszkania będą eksploatowane na zasadach najmu.

- Planowane zakończenie budowy to trzeci kwartał 2025 roku, ale wnioski o własne „M” można już składać. Przyjmuje je legnicki magistrat. Zapraszamy także do naszej spółki – mówi Władysław Niemas, prezes TBS sp. z o.o. w Kamiennej Górze.

Nowoczesny, wyposażony w windę i fotowoltaikę, wielorodzinny dom z zespołem wbudowanych garaży powstaje w bardzo atrakcyjnej okolicy, w Legnicy przy ul. Makuszyńskiego 10-12, w obrębie Legnicki Dwór. Łączna powierzchnia to ok.
2 300,00 m2. Oprócz 46 mieszkań znajdą się w nim pomieszczenia techniczne, gospodarcze do wspólnego użytku, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Kto może ubiegać się o mieszkania? Osoby, które nie posiadają własnego, wymarzonego „M” i spełniają kryteria dochodowe. Szczegółowych informacji udzielą chętnie pracownicy spółki TBS w Kamiennej Górze.

Oprócz Legnicy, kamiennogórskie TBS buduje jednocześnie mieszkania w:, Oławie, Jedlinie – Zdroju i Kamiennej Górze. Rozpoczęły się postępowania przetargowe dla kolejnej inwestycji, również w Kamiennej Górze oraz w Jaworze. Spółka planuje także budowę budynków w innych lokalizacjach na Dolnym Śląsku.

(TBS, buz)
Fot. Łukasz Wacławski

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vampire-5530776_1280

Amant z Ameryki rozpłynął się we mgle z 25 tys. zł

Read More →