Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Taxi Wrocław – jak zamówić przejazd i dojechać na czas!

Przez   /   04/11/2019  /   No Comments

Jazda samochodem we Wrocławiu niejednokrotnie może prowadzić do „szewskiej pasji”. W ostatnim czasie coraz popularniejszym rozwiązaniem tego problemu stało się iTaxi, które pozwala na szybkie i komfortowe dotarcie do dowolnie wybranego miejsca. 

Przejazdy we Wrocławiu

W tak dużym mieście jak Wrocław można korzystać z różnych środków komunikacji – począwszy od własnego samochodu, przez komunikację publiczną, kończąc na taksówkach. Ponadto Wrocław charakteryzuje się dużym zagęszczeniem ruchu, czego wynikiem bardzo często są korki i innego rodzaju utrudnienia na drodze. Znacząco wydłuża się wtedy czas dotarcia do celu, a do tego obniżeniu ulega komfort podróży. Dlatego też wiele osób (bardzo zresztą słusznie) za najlepszy sposób poruszania się we Wrocławiu uważa taksówki. Gwarantują one wysoki komfort przejazdu, prywatność, a także punktualność i dużą elastyczność dotyczącą np. wyboru trasy.

Jedną z popularniejszych taksówek we Wrocławiu (i nie tylko!) jest iTaxi. To polska firma, która śmiało łączy w sobie zalety nowoczesnej aplikacji z tradycyjnymi taksówkami. Sprawdź, jak korzystać z usług iTaxi, by dotrzeć na czas do dowolnie wybranego miejsca.

iTaxi Wrocław – od czego zacząć?

Przejazdy iTaxi we Wrocławiu możesz zamówić drogą telefoniczną, ale o wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest jednak aplikacja mobilna i to jej pobranie jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia korzystania z usług firmy. Wystarczy znaleźć dedykowany aplikację i zainstalować ją na swoim smartfonie. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna, nie licząc kosztów przejazdu. Po pobraniu programu należy założyć swoje konto i uzupełnić kilka prostych danych, a także wpisać dane karty płatniczej. Wszelkie informacje są przechowywane w sposób bezpieczny i zgodny z prawem. Dzięki dodaniu karty do Twojego profilu wszystkie Twoje przejazdy będą automatycznie opłacane. W ten sposób nie musisz mieć przy sobie gotówki, odliczać odpowiedniej sumy dla kierowcy, bądź czekać na wydanie reszty.

Taxi Wrocław – jak zamówić iTaxi?

Do zamówienia przejazdu na terenie Wrocławia (i innych miast w Polsce) konieczne jest wpisanie adresu docelowego, nie musisz jednak wpisywać w aplikacji adresu odbioru. Jeżeli go nie znasz lub z innych powodów nie możesz go wprowadzić, program automatycznie znajdzie twoją bieżącą lokalizację za pomocą GPS. Warto też dodać, że iTaxi we Wrocławiu możesz zamówić z wyprzedzeniem. Jadąc np. na lotnisko, dworzec czy w inne miejsce, gdzie musisz stawić się o określonym czasie, zarezerwuj taksówkę z wyprzedzeniem, wpisując datę i godzinę przyjazdu. W ten sposób zyskasz pewność, że dojedziesz do celu punktualnie.

Dlaczego warto wybrać iTaxi?

Argumentów wskazujących na wygodę korzystania z iTaxi jest bardzo wiele. Z pewnością jest to oszczędność czasu – status prawny pojazdów iTaxi pozwala im na poruszanie się po buspasach, dzięki czemu ominiesz korki czy inne utrudnienia na drodze. Ponadto iTaxi gwarantuje swoim klientom bardzo konkurencyjne ceny, często o wiele niższe niż u pozostałych korporacji. Oszczędzasz więc nie tylko czas, ale i pieniądze. Do Twojego wyboru są też różnorodne formy przejazdu, wliczając w to opcję premium, gdzie podróżujesz luksusowymi samochodami. A przejrzyste warunki płatności są najlepszym dowodem na uczciwość korporacji iTaxi. Kierowcy firmy są doskonale przygotowani do każdej podróży, przed rozpoczęciem pracy muszą zdać specjalne egzaminy z topografii Wrocławia, dzięki czemu o wiele lepiej radzą sobie np. przy dużym nasileniu ruchu.

Jeśli chcesz podróżować wygodnie, tanio i sprawnie, jak najszybciej sprawdź iTaxi. Przejazd zamówisz w zaledwie moment dzięki przejrzystej i intuicyjnej aplikacji, a w trakcie podróży możesz zająć się obowiązkami służbowymi lub po prostu odpocząć. Nie czekaj dłużej i sprawdź korzyści wynikające z używania aplikacji iTaxi.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

71960720_2717567051641455_842337438587158528_o

Będzie Święto Pierogów i Kreatywna Jesień na wsiach

Read More →