helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Targi edukacyjne “Ocean wiedzy” w Galerii Piastów

Przez   /   28/08/2018  /   No Comments

Już w nadchodzący weekend 1 i 2 września od godziny 14:00 do 18:00 zapraszamy do Galerii Piastów na spotkanie z prawdziwym “Oceanem wiedzy”.
Targi edukacyjne pod tym właśnie hasłem to inicjatywa 5 przedsiębiorczych kobiet, które tym samym umożliwiają całym rodzino zapoznanie się z ofertą zajęć poza szkolnych! Razem do nowego roku szkolnego szykują się: Pływające Dzieciaki, Unikids, Wytwórnia Radości, Diamond-Studio Tańca oraz Fischer Dream-Music Factory.Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego będziecie mieli okazję wziąć udział w  Targach Edukacyjnych,którym towarzyszyć będzie szereg atrakcji dla dzieci z okazji zakończenia wakacji-cały event odbędzie się oczywiśćie w Galerii Piastów! Będzie to idealna okazja do poznania różnych zajęć dodatkowych dla dzieci w jednym miejscu i w jednym czasie – oraz niepowtarzalna okazja do zdobycia atrakcyjnych rabatów!
Zapraszamy w dniach 1-2 września w godzinach od godziny 14:00 do 18:00
    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vaccination-2722937_1920

Legnica łamie się w sprawie szczepionek HPV? Za późno

Read More →