Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Szczyt bezczelności. Pijany przyjechał na komisariat

Przez   /   01/07/2020  /   No Comments

Pijany 51-latek przyjechał samochodem do Komisariatu Policji w Chojnowie po zatrzymany podczas kontroli dowód rejestracyjny.  Roztaczał tak jednoznaczną woń alkoholu, że funkcjonariusze sięgnęli po alkomat.

Mężczyzna zgłosił się do dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnowie. Chciał odebrać dowód rejestracyjny zatrzymany za pękniętą szybę w samochodzie. Od razu oświadczył, że przyjechał autem pod komendę i zaparkował przed dyżurką. Poczekał na policjanta z drogówki, a potem razem udali do samochodu, aby sprawdzić, czy usterka została naprawiona.

Funkcjoanriuszom nie dawała spokoju woń alkoholu, którą wyczuli podczas rozmowy z 51-latkiem. Przeprowadzili badanie alkomatem. Urządzenie wykazało 0,3 promila.

- Mundurowi zwrócili mieszkańcowi Chojnowa dowód rejestracyjny, natomiast zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami – podsumowuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – 51-latek za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie po spożyciu alkoholu grozi kara aresztu, grzywna do 5 tys. złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 44 dni temu dnia 01/07/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 1, 2020 @ 2:45 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img_1472_2,klOWfqWibGpC785HlXs

Legnica. Przy ul. Stromej powstaje park wodny

Read More →