wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Srebro Olka Krzywickiego w Japonii

Przez   /   09/12/2019  /   No Comments

Legnicki kareateka Aleksander Krzywicki (junior) zdobył srebrny medal zawodów International Friendship Karate Championships w Osace.

W zawodach w japońskiej Osace wystartowało około 1000 zawodników, którzy rywalizowali na 10 matach. Organizatorzy postarali się, by otwarcie imprezy i jej przebieg wywarły na uczestnikach ogromne wrażenie. Jednym z nich był legniczanin Aleksander Krzywicki junior, który znakomicie podąża śladami swojego ojca, również Aleksandra Krzywickiego. Bardzo młody zawodnik z Legnicy, mający już na koncie mistrzowskie tytuły (m.in. mistrzostwo ligi czeskiej), w Japonii pokazał się z jak najlepszej strony, zdobywając srebrny medal międzynarodowych zawodów INTERNATIONAL FRIENDSHIP KARATE CHAMPIONSHIPS. Złoto przegrał dopiero w dogrywce finałowej walki. O jej wyniku zadecydowało wskazanie głównego sędziego matowego. Sędziowie w narożnikach wskazywali remis. W drodze do finału Olek wyeliminował m.in. dwóch zawodników gospodarzy.

Źródło: Szczepan Knap

FOT. MATERIAŁY NADESŁANE

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 287 dni temu dnia 09/12/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 9, 2019 @ 10:39 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FOT_8365

Siódemka Miedź zaczyna sezon meczem z Ostrovią

Read More →