Kraina
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

SDK Atrium zaprasza na piknik plastyczno-ekologiczny

Przez   /   20/06/2024  /   No Comments

Już za chwilę rozpoczynają się wytęsknione wakacje, a wraz z nimi nadchodzi czas na relaks, odpoczynek i dobrą zabawę! Z tej okazji Spółdzielczy Dom Kultury Atrium w Legnicy zaprasza w środę 26 czerwca wszystkich na piknik plastyczno-ekologiczny.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne warsztaty artystyczne- m.in. malowanie akwarelami, kawą, zajęcia z kolażu. Instruktorzy pokażą również, jak w kreatywny sposób wykorzystać materiały z recyklingu. Uczestnicy wspólnie stworzą atlas morskich zwierząt, a także będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach multisensorycznych. W ramach wydarzenia odbędzie się dodatkowo wymiana roślin i sadzonek! To wszystko i jeszcze więcej już w środę 26.06 o godzinie 12.00 w domu kultury Atrium.

- Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych! Zapraszamy dzieci i dorosłych do wspólnej, kreatywnej zabawy z okazji rozpoczęcia wakacji! – Marta Grzesik-Studzińska, kierowniczka SDK Atrium.

Sponsorem wydarzenia jest Fundacja „Dolnośląskie Forum Wodociągowe”.

Źródło: SDK Atrium

FOT. SDK ATRIUM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 33 dni temu dnia 20/06/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 20, 2024 @ 3:49 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FB_IMG_1721579067714 (1)

Letni koncert Kwintetu Katarzyny Mirowskiej

Read More →