schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Rusz się na majówkę z legnickim OSiR-em

Przez   /   17/04/2024  /   No Comments

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na majówkę ciekawe imprezy. Będziemy mogli pobiegać, pomaszerować z kijkami, zagrać w siatkówkę, a na koniec wsiąść na rower i pojechać do Bieniowic.

Bieg  śniadaniowy

W środę 1 maja zapraszamy pasjonatów biegania oraz nordic walking do Parku Miejskiego

Po wspólnej rozgrzewce wybiegniemy oraz pomaszerujemy na trasy. Zbiórka o godz. 10.00 na Polanie Angielskiej.

Trasa biegu oraz marszu prowadzić będą parkowymi alejami oraz wałem wzdłuż malowniczej Kaczawy. Po drodze przygotowaliśmy parę stacji, na których uczestnicy biegu i marszu wykonywać będą określone ćwiczenia. Na mecie na każdego czekać będzie woda oraz zdrowa przekąska na uzupełnienie kalorii.

Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział w biegu/marszu.

Wpisowe wynosi 5,00 zł od osoby. Zapisy mailowo ci@osir.legnica.eu do 30 kwietnia lub w dniu wydarzenia do godz. 9.45 w plenerowym biurze

Piknik siatkarski

Zagramy także 1 maja, godz. 11.00 na Polanie  Angielskiej. Drużyny będą rywalizować w kategoriach wiekowych: szkoły średnie i otwartej. Zwycięzcy otrzymają puchary, a wszyscy uczestnicy piknikowy poczęstunek. Zapisy mailowo ci@osir.legnica.eu do 30 kwietnia lub w dniu wydarzenia do godz. 10.45 w biurze zawodów. Wpisowe – 10 zł (uczestnik).

Rajd rowerowy do Bieniowic 

3 maja zapraszamy na rajd rowerowy do Bieniowic. W tym roku na zbiórka rowerzystów odbędzie na  placu Słowiańskim skąd o godz. 11.00 wyruszymy w drogę. Trasa prowadzić będzie z Legnicy ul. NMP, Zamkową, Leszczyńską, Bydgoską, Szczytnicką, Pawicką, przez Lasek Pawicki do Bieniowic. Po drodze przewidziano krótkie postoje na odpoczynek. Meta rjdu na boisku sportowym klubu Kaczawa Bieniowice, gdzie zaplanowaliśmy dłuższy pobyt z posiłkiem.

Powrót z Bieniowic we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy rodziny oraz rowerzystów indywidualnych (dzieci do lat 15 tylko pod opieką dorosłych). Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział w rajdzie. Wpisowe 10 zł od osoby.

Zapisy osobiście w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, tel. 76 7233801 lub e-mail: ci@osir.legnica.eu

Zapisy przyjmowane są do dnia 2 maja. Obowiązuje limit 200 uczestników

Trasa: https://connect.garmin.com/modern/course/256145503

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

RYC. URZĄD MIASTA W LEGNICY

FOT. PIXABAY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

SONY DSC

Deszcz nie popsuł święta mieszkańcom Złotoryi

Read More →