Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Ruben Hoogenhout na dłużej w Miedzi!

Przez   /   07/09/2023  /   No Comments

24-letni obrońca Ruben Hoogenhout podpisał nowy kontrakt z Miedzią. Holender związał się z legnicką drużyną do 30 czerwca 2026 roku.

Holenderski defensor trafił do Legnicy w listopadzie 2020 roku, początkowo trenując z drugą drużyną zielono-niebiesko-czerwonych. Dobrymi występami szybko zapracował na debiut w pierwszym zespole, którego doczekał się w grudniu tego samego roku. Obrońca uczący się piłkarskiego rzemiosła w najlepszych holenderskich klubach, mający za sobą występy w juniorskiej reprezentacji swojego kraju, ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Resovii Rzeszów. Tam wyróżniał się przez cały sezon, rozgrywając 27 spotkań i strzelając jednego gola. Po powrocie nad Kaczawę z marszu stał się ważnym ogniwem niepokonanego w bieżącym sezonie zespołu. Wystąpił we wszystkich 7 meczach bieżącej kampanii Fortuna 1 Ligi w pełnym wymiarze czasowym, zdobywając bramkę w meczu ze Stalą Rzeszów. To z kolei sprawiło, że już teraz przedłużył swój kontrakt z Miedzią do 30 czerwca 2026 roku.

- Oczywiście jestem bardzo szczęśliwy z podpisania nowej umowy z Miedzią. Dla mnie najważniejsze jest, by grać w każdym meczu. Klub i drużyna chcą awansować do PKO BP Ekstraklasy. Taki jest też mój cel. Chciałbym tam zagrać, bo myślę, że każdy piłkarz chce występować na jak najwyższym poziomie – powiedział Ruben Hoogenhout po związaniu się nową umową z Miedzią.

Ruben, dziękujemy za dotychczasowe reprezentowanie Miedzi i życzymy powodzenia w dalszych występach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Źródło: Miedź Legnica

FOT. PAWEŁ SASIELA/ MIEDZLEGNICA.EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 15 dni temu dnia 07/09/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 8, 2023 @ 1:50 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Drużyna 2

Legniccy szachiści grają z najlepszymi w Ekstralidze

Read More →