Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Przerwa wakacyjna w Kręgielni!

Przez   /   27/06/2019  /   No Comments

Jak co roku, Kręgielnia na 4 piętrze Galerii Piastów, ogłasza przerwę wakacyjną przez okres całego miesiąca licząc od 1 lipca. Cały zespół zaprasza jednocześnie zaprasza do wspólnej zabawy już od 1 sierpnia. 

Zespół Kręgielni przez 4 tygodnie nie będzie odpowiadał na telefony i wiadomości, przygotowując się jednocześnie do nowego sezonu.

Kręgielnia to idealne miejsce spotkań – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich oraz współpracowników. Świetnie zaopatrzony bar, najwyższej klasy restauracja ze smakowitym menu i bardzo dużo zabawy.

U nas spędzisz czas tak, jak lubisz i zorganizujesz swoją wymarzoną imprezę, rodzinną lub firmową. Poznasz ciekawych ludzi, zagrasz w bilard na najlepszych stołach i spróbujesz swoich sił na czterech profesjonalnych torach do gry w kręgle. A do tego obejrzysz transmisje sportowe lub posłuchasz koncertu.

– cztery profesjonale tory do kręgli i całe potrzebne wyposażenie
– mistrzowskie stoły Bilardowe.
– najlepszy sprzęt audio.

Do zobaczenia w sierpniu!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 162 dni temu dnia 27/06/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 27, 2019 @ 3:45 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak studenci legnickiej PWSZ mierzą czystość powietrza

Read More →