Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Promocja książki w Muzeum Armii Radzieckiej

Przez   /   31/08/2012  /   No Comments

W najbliższą niedzielę, 2 września, w Muzeum Armii Radzieckiej i Ludowego Wojska Polskiego w Uniejowicach, koło Złotoryi, odbędzie się promocja nowej książki Wojciecha Konduszy pt. ?Sabadach i jego Muzeum Armii Radzieckiej i Wojska Polskiego?.

Książka opowiada o Michale Sabadachu, artyście plastyku, twórcy Muzeum Armii Radzieckiej i Ludowego Wojska Polskiego w Uniejowicach, koło Złotoryi. Zgromadził on w swoim domu wiele pamiątek związanych z pobytem Armii Radzieckiej w Polsce. W muzeum nie brakuje także pamiątek po Ludowym Wojsku Polskim.

Prezentacja książki odbędzie się o godzinie 12. ?Sabadach i jego Muzeum Armii Radzieckiej i Wojska Polskiego? to kolejna  już publikacja Wojciecha Konduszy opowiadająca o Rosjanach mieszkających w Polsce. Wcześniej wydane zostały: monografia ?Mała Moskwa. Rzecz o radzieckiej Legnicy” i ?Śladami Małej Moskwy?.

 

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

pkp-101-1024x683

Śledztwo po wypadku w “spalarni opon” w Wilkowie

Read More →