schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Profesjonalna stylizacja paznokci, którą wykonasz sama w domu

Przez   /   25/11/2020  /   No Comments

Na rynku pojawiła się nowa marka lakierów hybrydowych Minka Nails, która nie tylko zachwyciła piękną paletą barw, ale również profesjonalną jakością. Kosmetyki Minka Nails zanim trafiły do sprzedaży, testowane były przez stylistki paznokci.
Marka oferuje bardzo dobre produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Z wykorzystaniem produktów Minka Nails możesz samodzielnie w zaciszu domowym wykonać piękne i trwałe manicure hybrydowe. Poniżej przedstawiamy, jak wykonać stylizację paznokci krok po kroku.

Krok 1 – Przygotowanie płytki paznokcia
W stylizacji paznokci bardzo ważnym elementem jest odpowiednie odsunięcie skórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, zmatowienie płytki paznokcia za pomocą bloczku polerskiego.

Krok 2 – Odtłuszczenie paznokci
Gdy już paznokcie są przygotowane do dalszej stylizacji, odtłuszczamy je za pomocą profesjonalnego cleaneru z wykorzystaniem bezpyłkowego wacika. A następnie używamy primer. Primer używamy wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia, omijając okolice skórek.

Krok 3 – Nałożenie bazy
Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy hybrydowej, należy pamiętać o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia oraz uważać, aby nie zalać skórek. Nałożoną na paznokcie bazę należy utwardzić w lampie UV lub LED.

Krok 4 – Kolor
Teraz czas na wybór koloru i nałożenie go na płytkę paznokcia oraz utwardzenie. Marka Minka Nails posiada Kolekcję Classic, która jest zbiorem najbardziej klasycznych i ponadczasowych kolorów najczęściej wybieranych przez kobiety. Dla pań, które są miłośniczkami natury, polecamy lakiery hybrydowe marki Minka Nails z kolekcji Owocowy Raj.
Lakier hybrydowy należy utwardzić w lampie UV lub LED. Dla uzyskania większej intensywności koloru zaleca się nałożenie dwóch warstw lakieru. Nakładając lakier, zabezpieczamy także wolny brzeg paznokcia.

Krok 5 – Top

Ostatnia warstwa potrzebna do wykończenia stylizacji to top, który również utwardzamy w lampie UV lub LED. Przy nakładaniu topu również zabezpieczamy wolny brzeg paznokcia.

Krok 6 – Cleaner i nawilżenie skórek.
Po utwardzeniu ostatniej warstwy przemywamy gotowe paznokcie Cleanerem. Zaleca się również użycie oliwki na skórki.

Krok 7 – Ciesz się pięknymi paznokciami.

Produkty marki Minka Nails dostępne są na stronie www.kosmetykiminka.pl  oraz u licencjonowanych dystrybutorów.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 53 dni temu dnia 25/11/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 25, 2020 @ 1:15 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

ZAGRODNO 18 olszanica 3

Dzieci z kościoła w Olszanicy. Budzą radość i nadzieję

Read More →