UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Prezes Miedzi we władzach PZPN

Przez   /   29/10/2012  /   No Comments

W nowych władzach Polskiego Związku Piłki nożnej mamy jedną kobietę ? jest nią prezes zarządu Miedzi Legnica Martyna Pajączek, która została wybrana do Komisji Rewizyjnej. Nowa Prezes będzie więc uważnie kontrolować pracę Zarządu i wnioskować o przeprowadzenie niezbędnych zmian.

Sporo mówiło się o tym, że podczas piątkowego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Polskiego Związku Piłki Nożnej po raz pierwszy do władz Związku zostanie wybrana kobieta. I choć nie pojawiła się ona w zarządzie, to znalazła się w Komisji Rewizyjnej, która jest organem kontrolnym i nadzorczym w stosunku do zarządu. Martyna Pajączek, prezes Miedzi Legnica, otrzymała trzecią liczbę głosów spośród 29 zgłoszonych kandydatów. Nowy skład Komisji Rewizyjnej PZPN uzupełnili: Artur Jankowski, Stanisław Bobkiewicz, Paweł Kosmala, Andrzej Mroziński, Henryk  Drob i Romuald Jankowiak. W wyborach nie otrzymał wystarczającego poparcia m.in. przedstawiciel Zagłębia Lubin oraz Dolnośląskiego ZPN.

- To dla mnie ogromny zaszczyt, ale też i duże zobowiązanie. Mam nadzieję, że uda mi się pomóc w przeprowadzeniu pozytywnych zmian w związku. Bardzo cieszy mnie tak duże poparcie, nie bez znaczenia zapewne pozostało rekomendowanie mojej osoby przez Zbigniewa Bońka. Dla Miedzi to dowód na to, że klub jest coraz silniejszy i bardziej widoczny na piłkarskiej mapie Polski, a delegaci doceniają pozytywne zmiany, jakich dokonaliśmy w krótkim czasie i widzą tu dalszy potencjał ? mówi Martyna Pajączek.

Warto podkreślić, że prezes Miedzi to nie tylko jedyna kobieta we władzach PZPN, ale też jedna z dwóch osób reprezentujących w piłkarskiej centrali Dolny Śląsk obok Andrzeja Padewskiego.

 

źródło i foto: miedzlegnica.eu

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2836 dni temu dnia 29/10/2012
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 29, 2012 @ 1:30 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

img-4502_1596216421_6421

Krzysztof Drzazga wzmacnia Miedź!

Read More →