Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Premiera “Fanny i Aleksander” opóźni się

Przez   /   21/02/2020  /   No Comments

- Z powodów technicznych  zmuszeni jesteśmy przełożyć premierę spektaklu „Fanny i Aleksander” na 28 lutego (piątek) na godzinę 19.00. Wcześniej zagramy spektakle przedpremierowe o godzinie 11.00 – informuje Mariola Hotiuk, rzeczniczka prasowa Teatru Modrzejewskiej w Legnicy.

Premiera teatralnej adaptacji “Fanny i Aleksandra” Ingmara Bergmana w reżyserii Łukasza Kosa miała się odbyć w sobotę 22 lutego. To skomplikowane przedsięwzięcie z udziałem niemal całego zespołu aktorskiego, reżysera grającego jedną z ról, trojga dzieci i dwóch psów; z akcją obejmującą nie tylko scenę ale cały budynek teatru; z zastosowaniem szeregu multimedialnych tricków.

Oficjalną premierę przedstawienia poprzedzą trzy przedpołudniowe przedstawienia przedpremierowe: w środę, czwartek i piątek (26-28 lutego) o godz. 11.00. Premiera na Scenie Gadzickiego odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Kolejne przedstawienia wieczorne o godz. 19.00 zaplanowano na sobotę 29 lutego oraz niedzielę 1 marca. Kolejne spektakle wieczorne 28 i 29 marca o godz. 18.00. Kasa biletowa legnickiego teatru zwróci pieniądze za bilety kupione na odwołane przedstawienie premierowe lub zaproponuje ich wymianę na bilety w nowych terminach. Podobne reguły dotyczą biletów zakupionych w internecie w sieci interticket.pl.

FOt. PIOTR KANIKOWSKI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wielki-piatek-2013-115-1024x682

Biskup zamyka kościoły na czas mszy. Inna Wielkanoc

Read More →