OSOBUS
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Prawo spadkowe. Spotkanie dla seniorów w Legnicy

Przez   /   15/11/2023  /   No Comments

Stowarzyszanie Inicjatyw Społecznych „Wsparcie Informacja, Rozwój” w ramach realizacji programu Ministerstwa Sprawiedliwości prowadzi nieodpłatną edukację prawną dla seniorów z Legnicy.

W ramach edukacji prawnej Stowarzyszenie zaprasza wszystkich seniorów z Legnicy w dniu 17 listopada 2023 r. o godz. 9.00 do Centrum Wolontariatu (Legnica, Rynek 19) na wykład pt.: „Prawo spadkowe – zasady dziedziczenia w prawie polskim”.

Wszystkie omawiane kwestie są poparte licznymi przykładami z życia codziennego, z którymi spotykają się lub mogą się spotkać właśnie seniorzy oraz ich spadkobiercy. Zajęcia dla seniorów prowadzone są przez specjalistów, prawników którzy na co dzień borykają się ze sprawami z danej tematyki w swoim życiu zawodowym. Spotkanie, które odbędzie się 17 listopada 2023 r. prowadzone będzie przez członka Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych „Wsparcie Informacja, Rozwój”, prawnika z dużym doświadczeniem zawodowym: Annę Wojsznis.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. PIXABAY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 246 dni temu dnia 15/11/2023
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 15, 2023 @ 10:56 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Opening blank page of vintage brown hardcover book

Spacer historyczny po trzech wiekach Akademii Rycerskiej

Read More →