helios1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

Przez   /   07/09/2020  /   No Comments

Policjantem jest się przez całą dobę, w służbie i poza nią. Dowiódł tego funkcjonariusz Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, który w czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki natychmiastowej reakcji mundurowego skradziony towar po chwili znowu powrócił na półki sklepowe, a złodziej został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach popołudniowych. Starszy sierżant Marek Czarkowski, policjant na co dzień pracujący w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, udał się na zakupy do jednego z marketów na terenie miasta. W trakcie pobytu w sklepie policjant zauważył, jak młody mężczyzna przechodzi linię kas, nie płacąc za towar i wybiega ze sklepu.
Funkcjonariusz bez chwili wahania natychmiast ruszył za uciekinierem i po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę, a następnie powiadomił dyżurnego, który na miejsce wysłał patrol.
Dzięki błyskawicznej, zdecydowanej reakcji funkcjonariusza, będącego po służbie mienie zostało odzyskane i powróciło na półki sklepowe, a sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku i ukarany za popełnione wykroczenie.
Po raz kolejny legnicki funkcjonariusz udowodnił, że policjantem jest się w każdej chwili nawet w czasie wolnym od służby. Naszemu koledze życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

podkom. Jagoda Ekiert/ Policja Legnica

FOt. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 45 dni temu dnia 07/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 7, 2020 @ 12:07 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sesja-267-1024x682

Złotoryja. Jutro decyzja o wyborze prezesa dla szpitala?

Read More →