Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policja znalazła w Jaworze 1,5 tys. porcji marihuany

Przez   /   06/06/2024  /   No Comments

27-latek z Jawora miał w pokoju hurtowe ilości marihuany. Narkotyk przejęła policja, a on usłyszał zarzuty i grozi mu do 10 lat więzienia. 

1,5 tys. porcji handlowych narkotyku nie trafi na rynek. Na sukces zapracowali wspólnie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze oraz policjanci zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Dostali informację, że jeden z mieszkańców Jawora posiada w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.

- W trakcie sprawdzania jednego z pomieszczeń kryminalni ujawnili sześć worków foliowych wypełnionych po brzegi zielonym suszem, opakowanie z folii aluminiowej także z zawartością zielonego suszu, dwie wagi elektroniczne oraz dwa telefony komórkowe – informuje asp. sztab Ewa Kluczyńska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. – 27-latek został natychmiast zatrzymany. Po przeprowadzeniu badań na testerze narkotykowym okazało się, że zabezpieczone środki to nic innego, jak marihuana. Zatrzymany usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków oraz usiłowania ich udzielenia. Za tego  typu przestępstwa mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 41 dni temu dnia 06/06/2024
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 6, 2024 @ 3:46 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

vampire-5530776_1280

Amant z Ameryki rozpłynął się we mgle z 25 tys. zł

Read More →