helios_gr
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Policja przejęła dużą ilość metamfetamny i amunicję

Przez   /   20/09/2021  /   No Comments

Ponad 2 tysiące porcji handlowych narkotyków można by sporządzić z metamfetaminy, którą legnicka policja znalazła na terenie jednej z hal magazynowych w mieście. W tym samym miejscu funkcjonarusze trafili też na amunicję. 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 43-letniego legniczanina, podejrzanego o przestępstwa narkotykowe.

- Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna w jednej z hali magazynowej na terenie Legnicy może posiadać znaczną ilość narkotyków – relacjonuje podkom. Jagoda Ekiert, oficer prasowa KMP w Legnicy. -  W wyniku zaplanowanych działań policjanci dokonali przeszukania pomieszczenia, w którym ujawniono ponad 2 tys. porcji handlowych metamfetaminy, ponad 300 sztuk amunicji różnego kalibru oraz przedmioty do konfekcjonowania narkotyków. Zabezpieczono amunicję przekazano do dalszych badań biegłym sądowym. Oprócz tego zabezpieczono gotówkę w kwocie ponad 80 tys. złotych. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

43-letni mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.


FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 70 dni temu dnia 20/09/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 20, 2021 @ 12:44 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

430-110030 (1)

Areszty dla samochodowych złodziei po wypadku

Read More →